Dimitri Paje - Doktor za slobodnjake

Autor: Boban Filipović
sreda 30.03.2016.
21:18

Samo minut u igri bio je dovoljan prvoj zvezdi Vest Hema da zablista u dresu reprezentacije Francuske protiv Rusije sinoć u Parizu.

Beta/AP Photo/Claude Paris

Verujemo da su mnogi već videli golčinu koju je Dimitri Paje spakovao 'Zbornaji' iz slobodnjaka, ovo je za one koji nisu da slučajno ne propuste.

Didije Dešam je uveo Pajea u igru u 63. minutu, a on nakon samo 60 sekundi u svom stilu čestitao sam sebi 29. rođendan rođendan.

Slične golove je francuski reprezentativac već davao ove sezone u dresu Vest Hema.

Uživajte!

Inače, ovo je bio treći gol 'Trikolora' na utakmici protiv Rusije, koja je završena rezultatom 4:2. Kod poslednjeg gola ma meču, koji je postigao Kingsli Koman, Dimitri Paje je bio u ulozi asistenta.

Zanimljivo, Paje juče nije bio jedini 'rođendandžija' kod 'Galsih petlova'. I Lesterov 'Makelele' N'Golo Kante se proslavio na dan kada je rođen postigavši svoj prvenac za reprezentaciju.