Stadioni - EURO 2016

Stade de France

Stade de France (Sen Deni)

10. jun 21:00 – Francuska - Rumunija – Grupa A
13. jun 18:00 – Republika Irska - Švedska – Grupa E
16. jun 21:00 – Nemačka - Poljska – Grupa C
22. jun 18:00 – Island - Austrija – Grupa F
27. jun 18:00 – Osmina finala
3. jul 21:00 – Četvrtfinale
10. jul 21:00 – Finale

Stade Velodrome

Stade Velodrome (Marsej)

11. jun 21:00 – Engleska - Rusija – Grupa B
15. jun 21:00 – Francuska - Albanija – Grupa A
18. jun 18:00 – Island - Mađarska – Grupa F
21. jun 18:00 – Ukrajina - Poljska – Grupa C
30. jun 21:00 – Četvrtfinale
7. jul 21:00 – Polufinale

Stade de Lyon

Stade de Lyon (Lion)

13. jun 21:00 – Belgija - Italija – Grupa E
16. jun 18:00 – Ukrajina - Severna Irska – Grupa C
19. jun 21:00 – Rumunija - Albanija – Grupa A
22. jun 21:00 – Mađarska - Portugal – Grupa F
26. jun 15:00 – Osmina finala
6. jul 21:00 – Polufinale

Stade Pierre Mauroy

Stade Pierre Mauroy (Lil)

12. jun 21:00 – Nemačka - Ukrajina – Grupa C
15. jun 15:00 – Rusija - Slovačka – Grupa B
19. jun 21:00 – Švajcarska - Francuska – Grupa A
22. jun 21:00 – Italija - Republika Irska – Grupa E
26. jun 18:00 – Osmina finala
1. jul 21:00 – Četvrtfinale

Parc des Princes

Parc des Princes (Pariz)

12. jun 15:00 – Turska - Hrvatska – Grupa D
15. jun 18:00 – Rumunija - Švajcarska – Grupa A
18. jun 21:00 – Portugal - Austrija – Grupa F
21. jun 18:00 – Severna Irska - Nemačka – Grupa C
25. jun 18:00 – Osmina finala

Stade de Bordeaux

Stade de Bordeaux (Bordo)

11. jun 18:00 – Vels - Slovačka – Grupa B
14. jun 18:00 – Austrija - Mađarska – Grupa F
18. jun 15:00 – Belgija - Republika Irska – Grupa E
21. jun 21:00 – Hrvatska - Španija – Grupa D
2. jul 21:00 – Četvrtfinale

Stade Geoffroy-Guichard

Stade Geoffroy-Guichard (Sent Etjen)

14. jun 21:00 – Portugal - Island – Grupa F
17. jun 18:00 – Češka - Hrvatska – Grupa D
20. jun 21:00 – Slovačka - Engleska – Grupa B
25. jun 15:00 – Osmina finala

Stade de Nice

Stade de Nice (Nica)

12. jun 18:00 – Poljska - Severna Irska – Grupa C
17. jun 21:00 – Španija - Turska – Grupa D
22. jun 21:00 – Švedska - Belgija – Grupa E
27. jun 21:00 – Osmina finala

Stade Bollaert-Delelis

Stade Bollaert-Delelis (Lans)

11. jun 15:00 – Albanija - Švajcarska – Grupa A
16. jun 15:00 – Engleska - Vels – Grupa B
21. jun 21:00 – Češka - Turska – Grupa D
25. jun 21:00 – Osmina finala

Stadium de Toulouse

Stadium de Toulouse (Tuluz)

13. jun 15:00 – Španija - Češka – Grupa D
17. jun 15:00 – Italija - Švedska – Grupa E
20. jun 21:00 – Rusija - Vels – Grupa B
26. jun 21:00 – Osmina finala