Grkinja Stefanidi osvojila zlato u skoku s motkom

Beta
subota 04.03.2017.
0

Grčka atletičarka Ekaterini Stefanidi osvojila je večeras zlatnu medalju u skoku s motkom na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Francuskinja Gej osvojila zlato u trci na 400 metara

Beta
0

Francuska atletičarka Florija Gej osvojila je danas zlatnu medalju u trci na 400 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Partizanov ''Mesi'': ''Ko može da dobije bolji poklon za rođendan?''

Sportske.net
8

S obzirom da je večerašnji derbi odigran na Zvezdin rođendan, fudbaler Partizana Marko Janković prepoznao je tokom meča i jedan ''rođendanski poklon'' za crveno-bele.

Dudaš: ''Nisam zadovoljan, u nedelju idem na tri lična rekorda''

Beta
0

Srpski atletičar Mihail Dudaš rekao je da nije zadovoljan prvim danom takmičenja u sedmoboju na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu, ali da mu je cilj da sutra napravi tri lična rekorda.

Benfika opet lider, Žile postaje nezamenjiv

9

Nova pobeda lisabonskih ''Orlova'' u šampionatu Portugala.

Fudbaler Kjeva se kandidovao za promašaj sezone!

3

Milan je bio bolji od "Letećih Magaraca" u 27. kolu italijanskog šampionata, a dramu je u samom finišu meča propustio da unese Kaćijatore.

Poljak Bukovjecki osvojio zlato u bacanju kugle

Beta
0

Poljski atletičar Konrad Bukovjecki osvojio je večeras zlatnu medalju u bacanju kugle na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Litvanka Palšute najbolja u skoku u vis

Beta
0

Litvanska atletičarka Airine Palšute osvojila je danas zlatnu medalju u skoku u vis na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Zlato za Kristin Giriš u troskoku

Beta
0

Nemačka atletičarka Kristin Giriš osvojila je večeras zlatno u troskoku na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Kokeza pohvalio Maja Vujovića!

Sportske.net, blic.rs
34

Prvi čovek FSS prokomentarisao arbitražu u 153. večitom derbiju, ističući da je glavni sudija Majo Vujović ''dosta dobro obavio svoj posao''.

"Stotka" Mege u Zagrebu!

1

Košarkaši Mega Leksa upisali su novi trijumf u ABA ligi, kako su na gostovanju u hrvatskoj prestonici bili bolji od Cibone.

''Rosoneri'' sve bliži Evropi, nova pobeda u nizu!

5

Milan večeras upisao i treću uzastopnu pobedu u Seriji A.

Barsina surova osveta Selti!

46

Fudbaleri Barselone slavili su više nego ubedljivo na svom stadionu u 26. kolu španske Primere protiv Selte.

Majstorije Danka Lazovića! I Šćepović opet pogodio!

1

Još jedno blistavo veče srpskog tandema u dresu mađarskog Videotona!

Nestvarni Edinson Kavani!

11

Popularni "El Matador" igra sezonu karijere.

Jevtović: ''Kruži ta fotografija koja je svima jasna...''

Beta
8

Fudbaleri Partizana nisu želeli mnogo da komentarišu neregularan gol Crvene zvezde u današnjem derbiju, kao ni da današnja utakmica nije mnogo toga odlučila u borbi za titulu.

Dudaš šesti posle četiri discipline u sedmoboju

Beta
0

Srpski atletičar Mihail Dudaš posle četiri discipline u sedmoboju zauzima šesto mesto na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Liga 1 - Nica u korak sa "Svecima" i Monakom!

1

Fudbaleri Nice slavili su 28. kolu francuske Lige 1, a u terminu od 20 sati odigrana su još četiri meča.

Fudbaleri Zvezde razočarani, Donaldu muka od ''glupih golova u finišu''

Beta
23

Fudbaler Crvene zvezde Mičel Donald rekao je da je vrlo razočaran što njegov tim nije pobedio Partizan u "večitom" derbiju, a i ostali igrači lidera Super lige kazali su da se slično osećaju.

Majstorija Nejmara, Barsa na putu da se revanšira Selti!

8

Aktuelni prvak Španije na svom stadionu dočekao je Seltu, a kako stvari stoje i revanširaće im se za poraz u prvom delu sezone.