Pomoćnik otpuštenog Nuna Espirita Santa vodiće 'Slepe miševe' dok uprava ne dovede novog trenera za stalno.

''Delije'' na potezu - Radonjić hoće još puniji ''Pionir'' nego protiv Reala!

Beta
5

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da su njegovi košarkaši dobro reagovali posle utakmice sa Real Madridom i da je zadovoljan današnjom pobedom nad Cibonom.

Ludilo u Napulju - Ovo se dešavalo u poslednjih 40 sekundi!

22

Neverovatan razvoj situacije u Napulju, Napoli je vodio sa 1:0 protiv Intera, imao igrača više tokom celog drugog poluvremena, poveo sa 2:0, i umesto da privede utakmicu kraju strepeli su do poslednjeg sekunda. Bukvalno.

Naš šampion pokazao kako se priprema za Rio! Sme li neko da mu stane na crtu?

1

Najbolji srpski plivač Velimir Stjepanović već je počeo sa napornim pripremama za Olimpijske igre naredne godine, a svojim fanovina na Tviteru je pokazao i na koji način to radi.

Tvitovi - Delije, a sad sledi ono pravo!

2

Evo nekih tvitova nakon utakmice protiv Cibone, vidi se da se većina okrenula veoma bitnoj utakmici protiv Himkija.

Vezuv "ključa", Iguain odveo Napoli na vrh!

59

Napoli je na samom vrhu Serije A, nalaze se u strašnoj seriji i najveći su kandidati u ovom trenutku da osvoje trofej na kraju sezone. Pogodak Ljajića, Napoli je izdržao neverovatan pritisak na samom kraju meča.

Zvezda prejaka za Zagrepčane!

6

Posle nezaboravne partije protiv Reala u Evroligi, ekipa Dejana Radonjića nastavila u istom ritmu i protiv Cibone, za deveti trijumf u ABA ligi.

Ljajićev prvenac za Inter!

9

U derbiju prvenstva Italije Adem Ljajić je jedan od najboljih u Interu, a sve je krunisao golom u 67. minutu na ovaj način kada je smanjio na 2:1.

Cirbes kao toranj ispred Žižića!

0

Još jedna atraktivna blokada Zvezdinih košarkaša u duelu sa Cibonom.

Atletiko aktivira klauzulu za Koštu?

8

Očekivano, engleski i španski mediji su krenuli sa spekulacijama oko Dijega Košte. Da li su tačne?

Florens protutnjao do koša, a onda je Kvinsi Miler poleteo...

2

Sjajni Zvezdin Amerikanac u prvom poluvremenu meča sa Cibonom nije se isticao postignutim poenima, ali zato je atraktivnim ''rampama'' zaustavljao protivničke igrače.

Nagatomo ostavio Inter na cedilu

1

Nakon prvog poluvremena Inter je u Napulju gubio sa 1:0 i imao je i igrača manje zbog ovakvog starta Nagatoma.

Poluvreme - Zvezda dominira!

4

Košarkaši Crvene zvezde Telekom su već u prvom poluvremenu stekli ubedljivu prednost protiv Cibone u ''Pioniru''.

Tvit decenije, nekima treba zabraniti da komentarišu

7

Nije ostalo nezapamćeno ono što je ovaj momak napisao 2012. godine.

Ovako je Iguain "zabiberio" Interu!

4

Pogledajte vodeći gol koji je postigao Gonzalo Iguain u meču Napolija i Intera. Majstorija.

Partizan - Prvo pojačanje već na vidiku?

27

Partizan je ove jeseni imao mnogo problema na poziciji štopera i jasno je da će jedan od glavnih zadataka sportskog direktora Ivice Ilieva biti angažovanje pojačanja na toj poziciji.

Iznervirani Turčin nasrnuo na Markovića, incident sprečen

2

Desni bek Trabzonspora, Salih Dursun, nasrnuo je na našeg Lazara Markovića na meču koji je Fenerbahče dobio sa 2:0. Pogledajte tu situaciju.

Anđušić vidi napredak, Partizan ulazi u seriju pobeda?

Sportske.net, Novosti.rs
4

Da je pogodio onaj šut u finišu meča sa Cedevitom, ili bar slobodno bacanje na šest sekundi pre kraja, Partizan možda ne bi bio poražen u nedelju u Zagrebu. Ipak, i pored svega, Danilo Anđušić očekuje mnogo bolje rezultate crno-belih.