'Armejci' slavili na jedvite jade u Minsku, Lokomotiva Kubanj pala u Kazanju, Himki trijumfalo prošao kroz Rigu.

Serija očajnih rezultata Hanovera koštala je Tomasa Šafa posla.

6

Trener fudbalera Mančester junajteda Luj van Gal rekao je da njegova ekipa nije zaslužila današnju pobedu protiv Evertona.

Liga 1 - Lion zauzeo treće mesto

2

'Lavovi' na krilima Lakazeta i Gezala pokorili Lorijen i na pravi način iskoristili težak poraz Nice u Parizu da zasednu na poziciju koja vodi u Ligu šampiona.

Udovičić čestitao Đokoviću

Beta
0

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je danas prvom teniseru sveta Novaku Đokoviću osvajanje masters turnira u Majamiju.

'Bikovi' okončali Interove snove o Ligi šampiona

19

'Neroazuri' rano poveli protiv Torina golom Ikardija sa 'kreča', ali u nastavku brojčano inferiorniji doživeli sunovrat.

ACB - Musli video moćnu Barsu, Miljenović se radovao u Valensiji

1

Odigrano je 26. kolo u španskom košarkaškom šampionatu. Barsa se učvrstila na liderskoj poziciji, Valensija i Laboral Kuća razočarali, Real radio prekovremeno, Unikaha uhvatila dobar ritam...

Sevilja poražena kod kuće posle sedam meseci!

2

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su u gostima ekipu Sevilje rezultatom 2:1.

Minut ćutanja za velikog Johana Krojfa iskoristili da vređaju Ronalda!

51

Da li je moguće da se ovako nešto desi tokom minuta ćutanja za najveću legendu kluba?

Ajaksov veličanstven omaž Krojfu

5

Veoma, veoma dirljiva atmosfera na 'Amstredam Areni' uoči utakmice holandskog šampionata između 'Kopljanika' i Zvolea (3:0).

Maksi Lopez ponovo odbio da se rukuje s Ikardijem

14

Iskusni argentinski napadač, koji ove sezone brani boje Torina, nema nameru da oprosti svom nakadašnjem prijatelju što mu je "ukrao" ženu.

Ono kad izgubiš derbi, trener smenjen, predsednik napadnut!

5

Cirkus u Laciju nakon današnjeg poraza. Gubitak derbija se ne prašta!

Đoković: ''U Majamiju je sve počelo''

Beta
0

Prvi teniser sveta Novak Đoković rekao je danas da je zadovoljan osvajanjem mastersa u Majamiju i da se nada da će tako nastaviti i narednih godina biti uspešan, pošto je u tom gradu osvojio prvi veliki trofej u karijeri.

Konte stigao u London!

15

Fudbalski klub Čelsi i Antonio Konte će u ponedeljak ozvaničiti saradnju.

Džon Stouns iskopirao Nemanju Vidića

13

Engleska javnost je oduševljena kako je štoper Evertona 'uhapsio' napadača Mančester Junajteda Antonija Marsijala u finišu prvog poluvremena utakmice na 'Teatru snova'.

Dve decenije od najboljeg meča u istoriji PL

18

Tog 3. aprila 1996. godine, igrali su Liverpul i Njukasl na 'Enfild Roudu', palo je sedam golova u nezaboravnoj utakmici punoj preokreta.

Mihajlović pobesneo, okreće novi list!

Beta
12

Trener Milana Siniša Mihajlović rekao je da je nezadovoljan igrom svojih fudbalera u današnjem porazu od Atalante u prvenstvu i dodao da će ekipa biti u karantinu do utakmice sa Juventusom naredne nedelje.

Đoković kralja Majamija za nove rekorde!

51

Nezaustavljivi Novak Đoković nastavio svoju dominaciju i u Majamiju.

Da li su sudije progledale Lesteru kroz prste?

22

Dva puta su defanzivci 'Lisica' igrali rukom u svom šesnaestercu protiv Sotona. Da li je bilo elemenata za penal?