Primera - Preokret Atletika u Malagi

Sportske.net
ponedeljak 25.11.2013.
0

Ekipa Malage je vodila posle prvog poluvremena protiv gostiju iz Bilbaa, ali nisu izdržali do kraja. Bilbao je slavio rezultatom 1:2 (1:0).

Učio je od Bergkampa!

0

Gol koji je postignut na meču amaterske lige u Irskoj, neodoljivo podseća na čuveni gol Denisa Bergkampa protiv Njukasla.

Rabona na brazilski način

0

Fudbaler Boltona, Andre Moric ušao u igru 15-ak minuta pre kraja meča u Votfordu, ali mu je I to bilo sasvim dovoljno da napravi najlepši potez na utakmici. Pogledajte kako je uposlio svog saigrača.

De Rosi: ''Ne vredi nam sad da kukamo...''

0

Posle još jednog remija u Seriji A, već trećeg uzastopnog koji ih je koštao i prvog mesta na tabeli, vezista Rome Danijele De Rosi žali za propuštenim prilikama protiv Kaljarija, ali i naglašava da je glavni cilj njegovog tima plasman u Ligu šampiona.

Benitez: "Očekujem sjajan meč sa Dortmundom"

0

Napoli i Dortmund spremaju se za meč koji može biti ključan za njihovu sudbinu u ovogodišnjoj Ligi šampiona.

Makabi u pobedničkoj atmosferi stiže na megdan Zvezdi

0

Uoči gostovanja Crvenoj zvezdi u Evroligi, košarkaši Makabija iz Tel Aviva su se vratili na pobednički kolosek.

Hidink: "Vraćam se trenerskom poslu!"

0

Gus Hidink je u julu ove godine posle samo dva meča na klupi Anžija napustio taj posao, rekavši da ne namerava da se vraća. Ipak, izgleda da je promenio mišljenje.

Radonjić: ''U Evroligi su nedopustivi ovakvi padovi''

Beta
0

Trener Crvene zvezde zadovoljan novim trijumfom njegovog tima u ABA ligi, ali i naglasio da se padovi u igri kao u drugom poluvremenu meča sa Mega Vizurom ne smeju ponavljati na evropskoj sceni.

PL - Podela bodova u derbiju Birmingema

0

Vest Bromvič nije uspeo da sačuva veliku prednost sa poluvremena. Aston Vila je u poslednjih pola sata igre uspela da postigne dva gola i izjednači, pa je meč završen rezultatom 2:2 (2:0).

Avramov 'začarao' mrežu u Rimu - Juve ostao na vrhu!

0

Bljesak doskora nezadržive Rome sve više bledi! Trećim uzastopnim remijem, ovog puta protiv Kaljarija, ''Vučica'' prepustila prvo mesto aktuelnom šampionu Juventusu! Odlični Vlada Avramov na golu gostiju.

Murinjo objasnio zašto Mata nije igrao za vikend

0

Stidljive kritike i pitanja oko postave i poteza koje vuče Murinjo od kako se vratio na klupu Čelsija postaju sve glasnije i češće. Murinjo mora da odgovara na nezgodna pitanja...

Nanter poražen pred meč odluke sa Partizanom!

0

U iščekivanju duela Nantera i Partizana u Evroligi koji će odlučivati o plasmanu u Top 16 Evrolige, francuski tim doživeo ubedljiv poraz od Limoža u nacionalnom šampionatu.

Gigs: "Arsenal zaslužuje da bude na vrhu"

0

Rajan Gigs osvrnuo se na dosadašnju sezonu Arsenala i tvrdi da, uprkos porazu na Old Trafordu, Arsenal potpuno zasluženo uživa na čelu Premijer lige.

Zvezda se kockala, ali se vratila na vrh

0

U poslednjoj utakmici devetog kola ABA lige, košarkaši Crvene zvezde ostvarili su očekivanu pobedu nad Mega Vizurom i ponovo izbili na čelo tabele, zajedno sa Partizanom i Cedevitom.

Može li Voša izbeći krah?

0

Kako se bliži kraj jesenjeg dela sezone, ekipa Vojvodine pruža sve slabije partije, pa ako nešto hitno ne poprave u svojim redovima, lako se može dogoditi da posle blistavog starta sezone postanu najveće razočaranje.

Pobeda Partizanovog protivnika

0

U okviru 8. kola ukrajinske košarkaške Super lige, do sada neporažena ekipa Donjecka gostovala je ekipi Budiveljnika, i ne samo da su zabeležili prvi poraz u sezoni, već su pretrpeli pravu rezultatsku katastrofu.

Klop spreman za bitku sa Napolijem!

0

Borusija je sigurno uzdrmana posle ubedljivog poraza na svom terenu od velikih rivala, minhenskog Bajerna. Ipak, trener Klop insistira da tim nije u krizi.

Slaven Bilić se baš namerio na Ronaldinja!

0

Turski Bešiktaš, na čijoj je klupi nekadašnji hrvatski selektor Slaven Bilić, uporno namerava da angažuje legendarnog Brazilca Ronaldinja, ali za sada svi pokušaji su neuspešno završeni.

BL - Pogledajte pet najlepših golova 13. kola

0

Naravno, svoja mesta na ovoj Top 5 listi zauzeli su i Mario Gece i Arjen Roben, koji su bili strelci prelepih golova za Bajern u derbiju protiv Dortmunda. Osim Bajernovog tandema, sjajnim golovima su se istakli i Nikolaj Miler iz Majnca, Hoselu iz Ajntrah

Riberi: ''Zaslužujem 'Zlatnu loptu'''!

0

Napadač Bajerna je uveren da će osvojiti prestižnu nagradu ispred Ronalda i Mesija.