Fudbaler Gremija, Valas, postigao je fenomenalan gol protiv Žuventuda.

Ranijeri: ''Vreme je da san postane stvarnost''

12

Trener fudbalera Lestera je posle današnje pobede nad Svonsijem rekao je da je svojim igračima poručio da je vreme da san postane stvarnost.

Klizanje Karija, hoće li biti sve u redu?

2

U okviru četvrte utakmice plej-ofa četvrtfinala Zapada između Hjustona i Golden Stejta, Stef Kari je imao neugodan pad na samom kraju prve četvrtine nakon čega je izašao sa terena. Američki mediji javljaju da postoji mogućnost teže povrede, pa čak i ošteć

Marez igrač godine u Premijer ligi!

39

Zvezda Lestera Rijad Marez proglašen je za najboljeg fudbalera Premijer lige za sezonu 2015/2016.

Sjajni Bufon je ovako doneo bodove Juventusu!

9

Điđi je ponovo bio na visini zadatka, uspeo je da odbrani penal Nikoli Kaliniću koji je prethodno pao u šesnaestercu nakon blagog kontakta sa odbrambenim fudbalerom Juventusa.

Liga 1 - Nastavlja se velika borba za drugo mesto

1

Ko će pre do Lige šampiona?!

Pogodio Luka Jović

1

Srpski fudbaler koji je danas nastupao za drugi tim Benfike uspeo je da se upiše u strelce.

Godina peta - Juventus će i dalje biti šampion!

47

Juventus je ponovo šampion Italije, titula praktično ostaje na mestu gde se nalazi već pola decenije.

''Prazne puške'' na Madrigalu

1

Fudbaleri Viljareala i Real Sosijedada odigrali su bez golova u 34. kolu Lige Primere.

Zizu kao u najboljim danima - Lekcije na treningu Reala!

8

Trener Real Madrida Zinedin Zidan aktivno učestvuje u treninzima svoje ekipe.

Bobijevi Sparsi u polufinalu Zapada!

3

Veoma ubedljivo, sa 4:0 u pobedama u četvrtfinalu Zapada, San Antonio Sparsi su se plasirali u narednu fazu gde čekaju pobednika susreta između Oklahome i Dalasa.

"Srpski" dvoboj pripao Peruđi!

1

U okviru italijanskog plej-ofa izabranici Slobodana Kovača uspeli su da se plasiraju u finale nakon što su pobedili u velikom derbiju Lube sa 3:1 u seriji.

Sjajna koreografija navijača Fiorentine

2

Navijači Fiorentine su nam priredili praznik za oči, pogledajte ovu koreografiju pred početak meča sa Juventusom koji danas može da osvoji titulu.

Pretučen sudija u Turskoj!

3

U meču između Trabzonspora i Fenerbahčea jedan navijač domaćih je ušao na teren i tukao sudiju koji je bio pored gola. Obezbeđenje je reagovalo, ali kasno. Utakmica jeje završena, Fener je vodio sa 4:0.

Nadal osvojio devetu titulu u Barseloni

Beta
1

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je titulu na turniru u Barseloni, pošto je danas u finalu pobedio Japanca Keija Nišikorija u dva seta.

Tejić prešao u FMP

7

Mladi košarkaš Crvene zvezde do kraja ove sezone igraće kao pozajmljen igrač u FMP-u.

Ludilo u Roterdamu - Pivo, slavlje i Kup Holandije za Fejnord!

3

Crveno-beli Roterdam u velikom stilu je proslavio 12. trofej u Kupu Holandije.

Ivković: "Gospodine predsedniče, prešli ste granicu!"

3

Oštre reči Dušana Ivkovića prema predsedniku Efesa.

Šćepović doneo Hetafeu zlata vredan bod u borbi za opstanak

1

Pako Alkaser pokvario je slavlje Hetafea i Stefana Šćepovića.

Desilo se i to - Nestalo struje u Memfisu, odložen početak NBA utakmice

0

Četvrta utakmica plej-ofa između Memfisa i San Antonija je prekinuta zbog tehničkih problema.