Mario Baloteli je sačuvao svoju smirenost na milanskom derbiju, posle rasističkih uvreda koje su mu uputili navijači Intera.

Predstojeći dani daće konačan odgovor o tome hoće li Abiole Dauda braniti boje Crvene zvezde na proleće. Nigerijac je dobio lekarsko odobrenje da igra, moći će da bude registrovan, ali postoje problemi po pitanju samog transfera ali i po pitanju njegovog

0

Trener Milana zadovoljan partijom u prvom delu, kaže da je njegov tim igrao pogrešno u nastavku...

Stramaćoni zadovoljan ishodom

0

Andrea Stramaćoni je generalno zadovoljan rezultatom na večerašnjem derbiju, a misli da je Milan stvorio jak pritisak u prvom poluvremenu.

Ocene - Handanović hobotnica, Skeloto džoker, "Faraon" i De Šiljo budućnost...

0

Slovenac najbolji pojedinac "Derbija dela Madonina". Dobio nekoliko duela sa Balotelijem. Skelotu dva minuta potrebno za gol, Milanova deca veoma dobra. Nagatomo, Mekses, Palasio, Gargano, Kambijaso loši...

Juniori Radničkog poraženi u Novom Sadu

0

Juniorska košarkaška ekipa Radničkog poražena je danas u Novom Sadu od domaće Vojvodine sa 77:68 u okviru 17. kola Heba juniorske lige Srbije.

Simeone: "Sjajan odgovor na eliminaciju iz LE"

0

Trener "Jorgandžija", Dijego Simeone, izjavio je nakon meča sa Espanjolom da je prezadovoljan igrom svog tima pogotovo nakon isključenja Gabija.

Skeloto: "Gol posvećujem porodici"

0

Skeloto je izjavio da je zaplakao posle postignutog gola za Inter na večerašnjoj utakmici, zato što je oduvek sanjao ovaj momenat, a njegov tim je imao šansu da pobedi.

ABA Liga - Budućnost lako sa Zadrom

0

Košarkaši podgoričke Budućnosti nastavili su sa sjajnim rezultatima u ABA Ligi pošto su u pretposlednjem meču 22. kola savladali Zadar na gostovanju rezultatom 60:72 (13:26, 13:13, 19:16, 15:17).

Liga 1 - Ibra pogodio, Beks debitovao

0

U velikom derbiju francuskog fudbala, Parižani su savladali goste iz Marseja.

Kobi dobio Dirka

0

U prvoj utakmici večeri u NBA ligi, Lejkersi zahvaljujući sjajnom Brajantu slavili u Teksasu.

Primera - Betis sapleo Malagu

0

Betis je na svom terenu ubedljivo savladao Malagu, koja se očigledno još nije oporavila od utakmice Lige šampiona.

Pepe: "Kolektiv ruši Barsu"

0

Defanzivac Reala, portugalski internacionalac, Kepler Laveran 'Pepe', veruje da se opcije za pobedu njegovog tima, u drugom meču polufinala Kupa Kralja sa Barselonom, povećavaju, ukoliko budu igrali kao tim.

David Ferer 'pokorio' Buenos Ajres

Beta
0

Španac David Ferer pobedio je danas na turniru u prestonici Argentine, dobivši finalni meč protiv Švajcarca Stanislasa Vavrinke.

Miroljubiva "Madonina"!

0

Bez pobednika u milanskom derbiju, "Rosoneri" vodili, Handanović u prvom poluvremenu spasao Inter, kada su "Neroazuri" došli do daha Skeloto postavio konačnih 1:1.

Petković: "Moramo da pobedimo"

0

Trener Vladimir Petković zna da je u sutrašnjem meču protiv Peskare, pritisak na njegovom timu.

Nikolić otišao kod Grofa

0

Bivši fudbaler Grblja, Nemanja Nikolić, karijeru će nastaviti u ekipi Rostova koju sa klupe vodi Miodrag Božović Grof.

Kerik: "Nema opuštanja"

0

Mančester Junajted se nalazi korak od osvajanja Premijer lige, ali u Junajtedu smatraju da do opuštanja ne sme doći sve do kraja sezone.

Voša časti do kraja sezone!

Sportske.net, fkvojvodina.rs
0

U Novom Sadu su baš odlučili da budu velikodušni. Uprava FK Vojvodina pozvala je navijače da dolaze na "Karađorđe" na sve mečeve koje taj klub igra kao domaćin i da ne misle na to imaju li novca za kartu jer im neće biti potreban.