Mojesov Sosijedad ''protutnjao'' Granadom!

Sportske.net
utorak 22.09.2015.
0

Večerašnji program u okviru petog kola Primere završen je ubedljivom pobedom Sosijedada na gostovanju Granadi. Junak meča trostruki strelac Agireče.

Ma, ovo ni Mesi ne može!

32

Pet golova Levandovskog za samo devet minuta - fudbalska je tema o kojoj bruji čitav svet!

Navijači Arsenala - Dovedite Evu!

6

Eva Karneiro je žena u fudbalu o kojoj se najviše priča u ovom trenutku.

Zenga: "Roma je kandidat za Skudeto"

Beta
3

Trener fudbalera Sampdorije Valter Zenga rekao je danas da njegovu ekipu očekuje duel sa jednim od kandidata za osvajanje titule, ekipom Rome.

Uspela generalna proba - Mega pobedila evroligaša!

3

Košarkaši Mega Leksa napravili su sjajnu uvertiru za start nove sezone u ABA ligi!

''Šoutajm'' na treningu Reala - Ronaldo i Marselo!

5

Sjajno raspoloženje na treningu kraljevskog kluba.

Baloteli pokazao klasu

9

Danas je mario Baloteli bio najbolji fudbaler na terenu u meču sa Udinezeom, postigao je i vodeći gol.

PSŽ ubedljiv, proradio i Ibra!

1

U Francuskoj večeras odigrane prve dve utakmice sedmog kola Lige 1, a u centru pažnje je ubedljiva pobeda vodećeg Pari Sen Žermena.

LK - Siti prošao, Svonsi ispao!

3

Osam mečeva engleskog Liga kupa je odigrano večeras, evo ko se našao u osmini finala.

Milan se kockao, ali opet pobedio!

59

Druga uzastopna pobeda Mihajlovićevog tima u Seriji A. U premijernom susretu petog kola, ''Rosoneri'' slavili u Udinama, posle mnogo bolje igre u prvom poluvremenu.

Hit - Kako su na tviteru Volfsburga propratili poraz?

6

Zanimljivo, pogledajte.

Mega Leks - Povučena Jokićeva ''petnaestica''

Beta
1

Košarkaški klub Mega Leks povukao je danas iz upotrebe dres sa brojem 15, koji je u toj ekipi nosio Nikola Jokić, prvi igrač koji je direktno iz kluba otišao u NBA ligu.

Primera - Nova pobeda Atletika, Valensija posrće!

14

Utakmicama u Madridu i Barseloni startovalo je peto kolo španske Primere. Gosti ostali praznih šaka...

Bundesligaši, nebitni ste, Levandovski je ZVEZDA!

20

Levandovski je za samo devet minuta odradio nešto neverovatno, postigao je 5 golova i ušao u istoriju Bundeslige i svetskog fudbala.

Gvardiola očima ne veruje! Levandovski kao sa druge planete!

11

Ako ne gledate utakmicu između Bajerna i Volsfburga, niste ni svesni šta propuštate! Čudo neviđeno!

ČUDO - Ljudi moji, videste li šta uradi Levandovski?!

86

Bajern iz Minhena je gubio sa 1:0 nakon prvog poluvremena, nije stvorio niti jednu priliku za gol, a onda je "mašina" krenula da melje, postignuto je 5 golova za 9 minuta.

Ovo je kazna za Dijega Koštu!

40

Juče smo vam pisali, odluka FA je da kazni Dijega Koštu nakon odgledanog snimka.

Ljudi, evo starog Balotelija na terenu!

14

Fudbaler Milana je postigao jedan od najlepših pogodaka u dosadašnjem delu Serije A.

Ono kad upoznaš najboljeg na svetu - Ovako je Nole oduševio mališane!

1

Novak Đoković i njegova supruga Jelena uveličali su danas svojim prisustvom kamp ''Drugarijada''.

Nojerova KATASTROFALNA greška, ali Gilavogi nije Stanković

6

Zaista neverovatna greška Manuela Nojera, njegovo istrčavanje na sredinu terena ga je umalo koštalo još jednog gola u mreži.