Riki Kaka - Magija ne bledi

Sportske.net
nedelja 22.03.2015.
0

Ovim varkama tela 32-godišnji Brazilac dokazuje da je klasa večna, zbog ovakvih poteza ljudi dolaze na utakmice, ovaj je izazvao preko 30 hiljada uzdaha od onih koji su uživo posmatrali utakmicu.

Treneru, vadi me napolje kad mi već zvižde!

0

Nesvakidašnja scena na istanbulskom derbiju: napadač Fenerbahčea Emanuel Emenike nije mogao da podnese zvižduke koje su mu upućivali navijači i zahtevao je da bude izveden još u prvom poluvremenu utakmice protiv Bešiktaša. Nigerijac je i demonstrativno sk

Leteli projektili u Seriji A! Eder ili Kandreva, čiji je gol lepši?

0

Kako smo već objavili, Mihajlovićeva Sampdorija je večeras savladala Inter sa 1-0, i to prelepim golom Edera koji je poslao ''bombu'' u mrežu Handanovića. Veče u Seriji A obeležio je i fudbaler Lacija Kandreva svojim spektakularnim pogotkom protiv Verone!

Francuska - ''Kuva se'' u vrhu, favoriti ubedljivi!

0

U nedelju odigrane poslednje tri utakmice 30. kola francuske Lige 1.

Da li je bio ofsajd kod Bejlovog gola?

0

U 40. minutu igre na 'Nou Kampu' zbila se najspornija situacija na večarašnjem 'El Klasiku', Garet Bejl je zatresao mrežu Klaudija Brava, Velšanin nije bio u nedozvoljenoj poziciji, ali jeste Kristijano Ronaldo koji mu je asistrirao glavom. Sudeći prema f

Komplimenti za utehu - Vujošević ''veliko ime svetske košarke''!

Beta
0

Lepe reči trenera Budućnosti na račun svog iskusnijeg i trofejnijeg kolege sa klupe Partizana Duška Vujoševića, a posle trijumfa Podgoričana u derbiju 26. kola ABA lige.

Dule Podgoričanima: ''Da se vidimo u finalu!''

Beta
0

Posle poraza Partizana u ''Morači'', trener crno-belih Duško Vujošević čestitao domaćinu, ali i naglasio da sudijski kriterijum nije bio ujednačen u finišu meča.

Suarez majstorijom rešio 'El Klasiko'!

0

Velika pobeda Katalonaca u odličnom derbiju, sasvim zasluženo izvojevana, pobegli su 'Kraljevskom klubu' na četiri boda viška i napravili veliki korak na tituli šampiona Španije.

Rimljani po planu, Miha tukao Inter!

0

Roma sačuvala drugu poziciju, Lacio odmiče Napoliju, sada je četvrta Sampdorija koja je evrogolom Edera srušila Inter i sanja Ligu šampiona!

Ako ste propustili podgorički ''triler'' - Ovako je Partizan ''potonuo''

0

Iako je ''Morača'' bila utišana posle vođstva Partizana od 79-72, crno-beli su u poslednjih par minuta utakmice dozvolili ekipi Budućnosti da napravi seriju 13-0, a time i konačni preokret. U prilogu je završni minut derbija 26. kola ABA lige.

Kordoba - Đukić otišao, sad je Pantić tragičar...

0

I posle odlaska Miroslava Đukića sa klupe Kordobe, ova ekipa nastavila je sa porazima. Večeras su poraženi od Sosijedada sa 3-1, a možda i ključni trenutak meča dogodio se već u šestom minutu, kada je srpski defanzivac Aleksandar Pantić zaradio direktan c

Reakcije na Tviteru posle poraza Partizana - Bes, tuga, nada...

0

Pomešana su osećanja navijačima Partizana posle večerašnjeg raspleta u ABA ligi. Većina, naravno, žali zbog velike prokockane prilike, ima onih koji se raduju borbi sa Zvezdom za Evroligu, ali se dosta komentariše i problematično ponašanje navijača večera

Kakva golčina junoše iz Nigerije!

0

Pogledajte neverovatan gol iz voleja mladog reprezentativca 'Supe Orlova', Bernarda Bulbve, sa finala Afričkog kupa Nacija za igrače do 20 godina protiv Senegala. Alal vera!

Drama u finalu, Jelena bez titule u Indijan Velsu!

0

Jelena Janković bila je na set od osvajanja titule u Indijan Velsu, ali je Rumunka Simona Halep na kraju ipak trijumfovala posle preokreta!

Ovo nisu driblinzi, ovo je ponižavanje protivnika!

0

Pogledajte samo kako je ovaj 'bratunga' omalovažavao svog ččuvara na malom fudbalu.

Svaka čast klincima Mega Leksa!

Beta
0

Pobednik Međunarodnog juniorskog turnira u VAljevu je ekipa Mega Leksa, koja je u finalu deklasirala sarajevsku Bosnu.

Saša Pavlović je i ovo pogađao, ali uzalud...

0

Jedan od najboljih košarkaša Partizana Saša Pavlović bio je večeras silno motivisan da se pkaže u pravom svetlu u Podgorici, posle svih poznatih dešavanja uoči ovog meča. I bio je među najboljima u Partizanu, pogađao važne poene, kao ovaj iz priloga, ali

Barsa igra 'El Klasiko' sa 12 igrača!

0

Fantastična koreografija usnimljena direktno sa 'Nou Kampa' sugeriše 'brojčanu prednost' Katalonaca u odnosu na ljutog rivala.

Bristol Siti osvojio trofej na krcatom 'Vembliju'!

0

Danas se igralo finale takmičenja pod nazivom 'Football League Trophy' na 'hramu fudbala' u kome su fudbaleri Bristol Sitija bili bolji od Volsola.

Partizan se uplašio pobede, sledi srpska borba za Evroligu!