Alegri: ''Nismo bili tako loši...''

Sportske.net
subota 22.12.2012.
0

I pored ubedljivog poraza od Rome, trener Milana nije nezadovoljan igrom svog tima na ''Olimpiku''.

Ikerov pogled sa klupe...

0

Iker Kasiljas gotovo da ne pamti kada je poslednji put bio rezerva u Realu, ali i to je doživeo ove sezone, na gostovanju u Malagi.

Mario opet imao posla s policijom

0

Mario Baloteli nastavlja sa, manjim ili većim ispadima, kako na terenu, tako i van njega. Drugačije, izgleda, nije moguće kad je on u pitanju.

Zadrani hvale: ''Zvezda je gospodski klub!''

Sportske.net, kkcrvenazvezda.rs
0

Košarkaši Crvene zvezde ostvarili su očekivanu pobedu nad Zadrom u 15. kolu ABA lige, a posle meča trener Zadra Ante Nazor imao je interesantno poređenje ovogodišnjih gostovanja njegovog tima Partizanu i Crvenoj zvezdi u Pioniru.

Milan razbijen u Rimu!

0

Posle serije pobeda u Seriji A, ''Rosoneri'' zaustavljeni na ''Olimpiku''. Roma posle sjajne igre u prvom poluvremenu povela sa 3:0, u nastavku stekla i četiri gola prednosti, a gosti tek u samom finišu, sa igračem više, uspeli da ublaže debakl - 4:2 na k

Stanoje, Đukić, ili Kavazović! Ko je najbolji srpski trener?

0

U prvom krugu glasanja za najboljeg srpskog trenera u 2012. godini čitaoci ''Sportskih'' odabrali trojicu finalista, od kojih će u naredna 24 časa biti izabran pobednik!

Lion ne da ''Svecima'' vrh, kiks Bordoa

0

Posle ubedljivog trijumfa Lila nad aktuelnim šampionom Monpeljeom, u subotu odigrano još pet utakmica 19. kola šampionata Francuske.

I bez Kasiljasa ne valja...

0

Madridski Real doživeo novi poraz u Primeri! Bez Kasiljasa na golu, Murinjova ekipa ispraćena sa tri lopte u mreži. Junak meča je dvostruki strelac Santa Kruz, koji je priliku dobio sa klupe. Benzema u finišu samo ublažio poraz - 3:2 za Malagu na kraju, R

Krasa starter, Lualua šokirao Fener!

0

Fenerbahče doživeo drugi uzastopni poraz u šampionatu Turske, i to na svom terenu od Karabukspora. Miloš Krasić igrao od prvog minuta...

Pune tribine slomile Zadar

0

U 15. kolu ABA lige Zvezda je pred punim tribinama "Pionira" savladala Zadar 88:79 (21:22, 23:15, 18:21, 26:21) u meču punom drame i naboja.

Đuričić pokrenuo Herenven!

0

Reprezentativac Srbije svojim golom najavio pobedu svog Herenvena posle duge serije loših rezultata ove ekipe u šampionatu Holandije.

Raspucali se ''Redsi''!

0

Poslednja utakmica subotnjeg programa 18. kola Premijer lige odigrana je na Enfildu, gde je Liverpul ubedljivo savladao ekipu Fulama.

Gašića brinu ''loši minuti''

Sportske.net, kkpartizan.rs
0

Pomoćni trener Partizana, koji je i protiv Krke vodio crno-bele sa klupe, zadovoljan je zbog trijumfa svog tima posle tri vezana poraza, ali ne u potpunosti i igrom, zbog velikih oscilacija tokom meča.

Pobeda za Tita, Mesijevih 91

0

Barsa ostvarila i šesnaestu pobedu u Primeri, prvi put bez operisanog trenera Tita Vilanove. Đukićev Valjadolid pripretio u finišu, ali nedovoljno da se napravi iznenađenje.

Real bez Kasiljasa protiv Malage!

0

Šampion Španije će protiv Malage igrati bez svog kapitena Kasiljasa, a mrežu će čuvati Antonio Adan.

Serena: ''Ako Novak nije rasista, zašto bi bila i Karolina?''

0

Najbolja američka teniserka kritikovala optužbe u medijima kako je imitacija koju je nedavno na njen račun izvela Karolina Voznijacki navodno rasistička.

Vilanova izašao iz bolnice

Beta
0

Fudbalski klub Barselona saopštio je danas da je trener tog kluba Tito Vilanova otpušten iz bolnice dva dana nakon operacije tumora.

Šampion pregažen u Lilu

0

Fudbaleri Lila ubedljivo savladali na svom terenu aktuelnog šampiona Francuske Monpelje rezultatom 4:1.

Partizan opet komplikovao, ali i konačno pobedio!

0

Crno-beli prekinuli seriju od tri uzastopna poraza u proteklih desetak dana i pobedom nad Krkom u Novom Mestu sprečili dalji pad na tabeli ABA lige. Neizvesnost trajala do dva minuta pre kraja, da bi zatim Gordić i Bertans prelomili rezultat u korist šamp

Venger: "Dolaze bolji dani"

0

Posle trijumfa svoje ekipe u Viganu, menadžer Arsenala veruje da je ekipa odlučna da nastavi da se kreće stazama uspeha.