Top 5 američkih pobeda u finalima -Zamalo da prođemo kao Španci i Hrvati...

Sportske.net
nedelja 21.08.2016.
18

Nažalost, večerašnja pobeda SAD-a ušla je u pet njihovih najubedljivijih trijumfa u olimpijskikm finalima.

Ma pustite zlata, srebra i bronze, ovo drugarstvo naših sportista nema cenu!

0

Pogledajte ko je sve pratio naše košarkaše na poslednjoj utakmici u Riju.

Pomešana osećanja! Simon: ''Ostvarili smo san'', Kalina: ''Podbacili smo''

Sportske.net, RTS
26

Ima još dana za megdana, biće još prilika da naši košarkaši i u borbama za medalje pokažu jači otpor ''nedodirljivim'' Amerikancima.

Kazins otkrio šta će reći Divcu

7

Dosta buke se diglo kada je Vlade Divac dao izjavu za američke medije da će Kazins biti nerešiva enigma za svakog, pa i reprezentaciju Srbije.

Teo i drugovi posle finala: ''Medalja je za Mališu!''

7

Posle svečane ceremonije dodele medalja, naši košarkaši otkrili kome su posvetili osvojeno srebro.

Venger: "Izvinite što Holding ne košta 55 miliona funti"

Beta
46

Trener fudbalera Arsenala Arsen Venger ironično se izvinio navijačima što Rob Holding nije koštao 55 miliona funti, i tako odgovorio na kritike da ne troši dovoljno novca na pojačanja.

KONAČAN BILANS MEDALJA - Ovo je plasman Srbije!

28

Porazom naših košarkaša od Amerikanaca u finalu, dobili smo i definitivan bilans medalja na Olimpijskim igrama u Riju.

PSŽ sa tri komada ispratio Mec kući

3

Ekipa PSŽ-a je uspela da savlada Mec na svom terenu rezultatom 3:0.

Sa njima u igri, Srbija protiv Amera ima pozitivan skor!

10

Zanimljiv statistički podatak.

Nema lakih rivala, Inter pao u Veroni, novajlija zaustavio Napoli!

60

Kompletirano prvo kolo Serije A. Valter Birsa srušio Inter, Napoli se spasao poraza na "Adrijatiku", Sasuolo odneo bodove sa Sicilije, Lacio slavio u Bergamu...