Pobeda se pamti, nije važno ko daje golove...

Sportske.net
subota 21.04.2012.
0

Nikola Mikić i Filip Kasalica složni u oceni da je Zvezda mnogo bolje odigrala drugih 45 minuta protiv Užičana. Kapiten smatra da su za gol koji je postigao zaslužni i njegovi saigrači, a Kasalica ne brine što se ponovo nije upisao u strelce, već tvrdi da

Sudija oštetio Barsu?

0

Meč sezone španske Primere završen je na Kamp Nou pre nepuna dva sata a španski mediji već su objavili sliku koja pokazuje da su arbitri oštetili Barselonu kod vodećeg gola Reala.

Ramos slavi na "Tviteru", Kasiljas blista...

0

U Realu srećni zbog trijumfa koji ih je približio tituli...

Ništa novo u Francuskoj, novi poraz Marseja...

0

Fudbaleri Marseja gotovo da su ''zaboravili'' kad su poslednji put pobedili u nacionalnom šampionatu.

Pešić: ''Sve sam ispoštovao, doduše nismo se izljubili, već samo rukovali...''

Sportske.net, Novosti.rs
0

Trener Zvezde posle meča sa Hemofarmom nije pominjao sudije, ali je naglasio da je meč odigran ''po pravilima i propozicijama koje direktor lige zahteva''...

Južnjaci sigurni, Napoli ne odustaje

0

Katanija i Napoli dobili u poslednje dve utakmice subotnjeg programa u Seriji A.

Murinjo - Čovek koji je poslao "vanzemaljce" u drugu galaksiju!

Bojan Jovanović Figo
0

Ako je Barselona najbolji tim u istoriji fudbala, šta je onda Real Madrid? "Posebni" i "CR7" su novi vladari Pirineja!

Kraj sezone za Kačara, mora na operaciju

0

Gojko Kačar doživeo je težu povredu članka u finišu današnje utakmice protiv Nirnberga i prema prvim informacijama moraće na operaciju.

Ana: ''Stvarno mislim da dobro igram...''

Sportske.net, MONDO.RS
0

Ana Ivanović nije uspela da donese drugi poen Srbiji u polufinalnom duelu Fed kupa protiv Ruskinja. Posle meča izjavila je da je razočarana porazom, ali tvrdi da nije izgubila samopouzdanje.

Ocene - Ronaldo i Kedira doneli trijumf, Inijesta i Mesi najbolji u Barsi

0

Kristijano Ronaldo je još jednom doneo pobedu Madriđanima. Leo Mesi i Inijesta nedovoljno učinili da izbegnu poraz Barse.

Zvezda - Lazović pokretač, Mikić pomogao napadačima...

0

Crveno-beli večeras protiv Užičana ostavili mnogo bolji utisak u drugom poluvremenu, posle razočaravajućih prvih 45 minuta. I večeras se videlo koliko Lazović znači za igru crveno-belih, a gol koji je postigao izdvojio je i kapitena Mikića od ostalih.

Murinjova "druga sezona", Real je prvak!

0

Real Madrid savladao Barselonu na "Kamp Nou" i sada je na korak od trofeja. Murinjo se, ipak, poslednji smeje...

Kuzeljević nahvalio igrače, Bekvalac sumnja u regularnost

Sportske.net, fkradnicki.com
0

Susret koji je za obe ekipe nosio veliki ulog završen je pobedom Radničkog. Trener Kragujevčana prezadovoljan je odnosom igrača prema igri na današnjem meču dok strateg Pazaraca sumnja da je njegova ekipa oštećena kod penala za Radnički.

Robi: ''Preporod u nastavku...''

Sportske.net, crvenazvezdafk.com
0

Trener Zvezde priznaje da je njegov tim u prvom poluvremenu protiv Užičana ''igrao ispod svakog nivoa'', ali da je drugo poluvreme donelo potpuno drugačiju sliku.

Grant: ''Da su poveli, ko zna šta bi bilo...''

Sportske.net, blic.rs
0

Trener Partizana izrazio zadovoljstvo posle pobede u Smederevu, ali i priznao da je njegov tim imao i sreće u pojedinim trenucima.

Vojičić: "Pojedinci ne zaslužuju Borčev dres!"

0

Nakon poraza od OFK Beograda na stadionu kraj Morave Borac je jednom nogom zakoračio u niži rang takmičenja. Toga je svestan i trener Čačana koji je nakon današnjeg meča bio rezigniran odnosom pojedinih igrača prema dresu koji nose.

Brunčević: ''Sudije nas pokrale u Kragujevcu!''

Sportske.net, fknovipazar
0

U Novom Pazaru ogorčeni suđenjem na današnjem meču protiv Radničkog u Kragujevcu. Prema rečima direktora Pazaraca Seada Brunčevića, glavni razlozi nezadovoljstva su penal za Radnički u 42. minutu, kao i poništen gol gostima pri rezultatu 1:1.

Liga 1 - kartoni obeležili 33. kolo

0

Večerašnje duele francuske prve lige obeležilo je 5 crvenih i 27 žutih kartona na šest odigranih mečeva! Lider na tabeli Monpelje bio je siguran na svom terenu protiv Valensijena, Lil se na gostovanju provukao protiv Dižona dok Okser polako može da se spr

Crveno-beli trijumfalno kroz Vršac

0

Košarkaši Crvene zvezde Beograd ostvarili su novi trijumf u Agroživ Superligi Srbije. Oni su večeras slavili u Vršcu protiv Hemofarma, što im je peta pobeda u prvih osam kola domaćeg šampionata.

Totenhem posrće u borbi za LŠ

0

Fudbaleri Harija Rednapa imaće veoma težak zadatak da se nakon večerašnjeg poraza od Kvins Park Rendžersa domognu četvrte pozicije koja bi im omogućila kvalifikacije za LŠ naredne sezone.