Lučić: ''Rastemo iz meča u meč''

Sportske.net, Novosti.rs
nedelja 20.01.2013.
0

Posle pobede u ''Pioniru'' nad podgoričkom Budućnosti, kapiten Partizana Vladimir Lučić je optimista u pogledu rezultata crno-belih do kraja sezone.

Kurtoa na meti Barse i Reala

Sportske.net
0

Belgijski golman koji sa dosta uspeha čuva gol Atletiko Madrida, kao pozajmljen igrač Čelsija, nalazi se na listi želja dva najveća španska kluba.

Duvnjaku dobro ide u Grčkoj

Sportske.net, SEM
0

Srpski internacionalac Uroš Duvnjak pružio je odličnu partiju u pobedi svog Retimna u šampionatu Grčke.

Masovna tuča u Sofiji

Beta
0

U obračunima navijača klubova CSKA i Levski u Sofiji povredjene su četiri osobe, od čega jedan policajac, dok je osmoro huligana uhapšeno.

Na 5:0, za ovo može i da mu se ''progleda kroz prste''...

0

Kristijano Ronaldo dva puta se upisao u strelce u ubedljivom trijumfu Reala na ''Mestalji''. U nastavku je mogao i do het-trika, ali je uspeo da promaši nešto što mu se obično ne dešava. Izgleda da je ipak opuštanje u drugom poluvremenu učinilo svoje.

Zlatan vratio "Svece" na čelo

0

Pobedom nad Bordoom u gostima, Pari-Sen Žermen preuzeo lidersku poziciju od Liona. Nica i Ren takođe slavili kao gosti.

Real pokorio ''Mestalju''!

0

Furiozna igra Madriđana u prvom poluvremenu doprinela je pravoj blamaži Valensije na svom terenu. Iako je meč imao epitet derbija, neizvesnost izostala posle neverovatnih pet golova gostiju u prvih 45 minura.

Interu bod na ''Olimpiku''

0

Derbi 21. kola Serije A odigran je u Rimu, a pobednika nije bilo. Roma povela golom Totija, a bod Interu doneo Palasio.

Zvanično - Snajder u Galatasaraju!

0

Posle dosta drame i peripetija, Vesli Snajder potpisao ugovor sa turskim klubom.

M'Vila na korak od 'značke'

0

Predsednik Rena istakao da je Jan M'Vila verovatno odigrao svoj poslednji meč za klub protiv Bastije.

Fergi 'popenio' od besa

0

Menadžer Mančester Junajteda posle meča sa Totenhemom izjavio da su sudije najzaslužnije što su "Pevci" osvojili bod!

SP - Francuzi i Danci rutinski do četvrtfinala

0

Posle Nemačke i Rusije, još dve reprezentacije izborile su plasman među osam najboljih na Svetskom prvenstvu u Španiji.

Zvezda - Kad će te utakmice...?

Sportske.net, crvenazvezdafk.com
0

Fudbaleri Crvene zvezde konačno su bili pošteđeni velikih napora u nedelju, ali ih nastavak ''paklenog'' ritma rada očekuje narednih dana.

Lejkersi - Ne može gore?

0

Nova bruka Lejkersa, izgubili u Kanadi od Toronta, a u većem delu meča ono što je najavljivano kao "Drim-tim" delovalo kao razbijena vojska.

ABA liga - Krka pobedom kompletirala 18. kolo

0

Posle duela u Novom Mestu, između Krke i Širokog, poznati su svi rezultati osamnaestog kola regionalne ABA lige.

Vuković menja sastav

Beta
0

Za meč 1/8 finala protiv Španije Vuković u sastav uvrstio Krmančića umesto Nemanje Iilća.

Snajder potpisuje za Galatu?

0

Mediji u Italiji prenose da će holandski reprezentativac u toku večeti potpisati saradnju sa Galatasarajem.

Primera - Đukić se opet radovao, Atletiko se primakao Barsi!

0

U iščekivanju duela na Mestalji, između Valensije i Reala, utakmice 20. kola Primere odigrane u nedelju obeležile su pobede domaćih ekipa.

Vavrinka: ''Borio sam se kao pas!''

0

Iskusni Stanislas Vavrinka godinama je u senci slavnog zemljaka Rodžera Federera, ali je fenomenalnom igrom i pored poraza od Novaka Đokovića u Melburnu, pokazao da bi ove sezone možda mogao konačno da napravi nešto veliko i na Gren Slem turnirima.

Gani samo bod protiv Konga, Mali trijumfovao

0

Reprezentacija Gane odigrala je nerešeno protiv Konga iako je imala vođstvo od 2:0. Na kraju meča na semaforu je pisalo 2:2! U drugom meču Mali u finišu stigao do pobede protiv Nigera.