0

Trener Barse istakao da igra njegovog tima nije bila na želejnom nivou uprkos ubedljivoj pobedi nad Ajaksom.

Insinje: "Na redu je Milan"

0

Strelac gola u pobedi Napolija nad Borusijom iz Dortmunda kazao je da će trijumf nad viceprvakom Evrope podići atmosferu u ekipi pred derbi četvrtog kola Serije A sa Milanom.

Federer: "Ovo je divno"

0

Švajcarski teniser nije propustio priliku da čestita fudbalerima Bazela na sjanom uspehu postignutom na 'Stamford Bridžu'.

Murinjo: "Bodovi će morati da se nadoknade"

0

Menadžer Čelsija kazao je, posle poraza od Bazela, da će tri izgubljena boda morati da budu nadoknađena na gostovanjima u Švajcarskoj, Rumuniji i Nemačkoj i da njegov tim u buduće mora da poradi na samopouzdanju.

Mesi: "Znali smo šta hoćemo"

0

Junak pobede nad Ajaksom istakao da je ekipa samo ispoštovala dogovor i držala se Martinovih instrukcija.

EP – Parker odveo Francusku u polufinale

0

Francuska će na megdan Španiji u ½ finalu zahvaljujući sjajnom Toniju Parkeru. 'Trikolori' su savladali domaćina Sloveniju 72:62, koja će igrati sutra sa Srbijom u razigravanju za plasman od 5. do 8. mesta.

Viljaš-Boaš uz Kamerona

Beta
0

Menadžer Totenhema izjavio da će navijači tog fudbalskog kluba pozdraviti komentare britanskog premijera Dejvida Kamerona o skandiranju reči "ješe".

Grupa H - Mesi se trka sa Ronaldom, Milan čekao finiš!

0

Argentinac sa tri gola presudio Ajaksu koji do pogotka nije mogao ni sa penala. Seltik bolji tim do poslednjih deset minuta na "San Siru" kada je Milan pokazao da je mnogo iskusniji.

Grupa G - 'Jorgandžije' bolje od Zenita, Porto slavio minimalacem u Beču

0

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su na svom 'Visente Kalderonu' protiv ekipe Lučana Spaletija rezultatom 3:1, dok šampion Portugala nosi tri boda iz glavnog grada Austrije zahvaljujući golu Luča Gonzalesa.

Grupa F - Erupcija pod Vezuvom, "topovi" nad marsejskom lukom

0

Napoli uz dosta kontraverzi srušio Dortmund koji je drugo poluvreme igrao bez isključenog golmana Vajndenfelera i trenera Klopa. Arsenal boljom igrom u nastavku odneo bodove sa "Velodroma"

Grupa E - Muk u Londonu, Šalke lider

0

Najveće iznenađenje prvog kola grupne faze takmičenja u Ligi šampiona priredili su fudbaleri Bazela koji su neverovatnim preokretom savladali Čelsi u sred Londona. Šalke pobedom nad Steauom zaseo na lidersku poziciju.

Markec tera Rodriga?

0

Krilni napadač Benfike, Rodrigo, izgubio je status prvotimca pa se spekuliše da bi mogao da pređe u Inter.

Markinjoš: "Jedva čekam duele sa Falkaom"

0

Mladi defanzivac PSŽ-a, koji je letos stigao iz Rome, istakao da će mu borba sa igračima kao što je Radamel Falkao veoma značiti u razvoju.

Klop opravdano pobesneo na Proensu?

0

Trener vicešampiona Evrope Jirgen Klop pogubio je nerve u završnici prvog poluvremena duela Napolija i Borusije, a čini se da je Nemac opravdano protestovao kod sudije.

Rubio: "Nismo odigrali perfektno"

0

Uprkos ubedljivom trijumfu nad Srbijom, u četvrtfinalu EP u Sloveniji, španski plejmejker Riki Rubio ocenio je da ekipa nije odigrala perfektno.

Rodžers veruje u titulu

Beta
0

Dobar start sezone u Premijer ligi ulio je dosta optimizma u redove Liverpula, a njegov menadžer smatra da je osvajanje titule dostižan cilj.

Aškovskom premija od kolega iz Humske!

0

Fudbaleri Partizana samoinicijativno su organizovali akciju prikupljanja "premije" za Stefana Aškovskog koji je kao pozajmljen igrač crno-belih postigao izjednačujući gol za ekipu Donjeg Srema na gostovanju Crvenoj zvezdi.

Van Persi nahvalio i Felainija

0

Najbolji strelac Premijer Lige u prošloj sezoni nakon hvalospeva na račun partnera u napadu Runija, veoma pohvalno govorio i o Maruanu Felainiju.

Volkov: "U maju svodimo račune"

0

Levi bek Partizana Vladimir Volkov ocenio je da su fudbaleri crno-belih promenili odnos prema igri i da je sada najvažnije da se nastavi borba za primat u srpskom fudbalu.

Katić: "Ne smemo da bacimo tri meseca rada"

0

Centar košarkaške reprezentacije Srbije Raško Katić rekao je da je borba za odlazak na SP u Španiji realna slika dometa naše nacionalne selekcije, kao i da posle poraza od Španije ne sme olako biti bačen tromesečni rad.