Igra Galata k'o Barsa protiv Reala!

Sportske.net
utorak 18.08.2015.
25

Večeras pripremnu utakmicu igraju Real Madrid i Galatasaraj, a jedna akcija gostiju iz Turske je sve oduševila. Obratite pažnju!

Živko ne očajava: ''Uz pun JNA, biće potpuno drugačije!''

Beta
5

Golman Partizana Živko Živković ocenio je da je večerašnja utakmica u gostima protiv beloruske ekipe BATE Borisova mogla da se žavrši i bolje i gore po crno-bele i istakao da će se u revašu igrati potpuno drugačija utakmica.

Lam: "Pet klubova je u trci za titulu"

Beta
13

Fudbaler Bajerna iz Minhena Filip Lam rekao je danas da će se u novoj sezoni u Bundesligi pet klubova boriti za titulu.

Bravo za ''Grobare''!

3

Navijači Partizana su večeras u Borisovu na pravi način pružali podršku svom timu, nije bilo incidenata, a njihovo navijanje je privuklo veliku pažnju beloruskih medija.

Milinković: "Crveni prestrog, to je odlučilo utakmicu"

19

Partizan je poražen u prvom meču plej-ofa kvalifikacija za Ligu šampiona, a Zoran Milinković je nakon ove utakmice rekao da je ljut na glavnog arbitra ovog meča.

Ovaj Zvezdaš je noćna mora za Partizan!

22

I dalje se bavimo zanimljivostima iz statistike posle večerašnjeg duela BATE Borisova i Partizana (1-0), a ovaj podatak deluje zastrašujuće za crno-bele.

Pogled na ''kilometražu'' - Ko je najviše pretrčao u Partizanu?

22

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da izbegnu prvi ovosezonski poraz na evropskoj sceni, ali i večerašnjih 0-1 na ''Borisov Areni'' daju nadu da pred prepunim tribinama stadiona u Humskoj, šampion Srbije može do Lige šampiona.

Vaši utisci: "Belorusi oslabljeni u Beogradu neigranjem Tompsona"

25

Evo nekih najzanimljivijih tvitova nakon utakmice Partizana.

LŠ (kvalifikacije) - Memfisove majstorije, Lacio i Sporting vode!

154

Mančester junajted je savladao Klub Briž u prvoj utakmici plej-ofa kvalifikacija, a slavili su i Lacio i Sporting.

Partizanov ''minus'' pred revanš u Humskoj!

41

Partizan se iz Borisova vraća sa lošijim rezultatom od onoga koji je igrom večeras zaslužio. Promašene prilike skupo koštale crno-bele. Milinkovićev tim čitavo drugo poluvreme igrao bez isključenog Jevtovića.

Božinov opet nije ispunio očekivanja!

34

Najavio je gol u Borisovu, svoj prvi ''evropski'' gol u dresu Partizana, ali ni večeras od toga nije bilo ništa.

Ovako je Partizan "položio oružje"

3

Pogledajte na koji način je beloruski tim postigao gol protiv Partizana.

Znate kojoj ekipi u PL ne trebaju pojačanja?

Beta
12

Trener Svonsija Geri Monk izjavio je danas da je zadovoljan svojom ekipom i da do kraja prelaznog roka, 1. septembra, u klub najverovatnije neće dovesti nijednog fudbalera.

Destro konačno odlučio!

Beta
3

Italijanski fudbaler Matija Destro saopštio je danas da će karijeru nastaviti u Bolonji.

''Miris Lige šampiona''!

1

Scene koje smo dugo iščekivali, kada su srpski klubovi u pitanju videli smo večeras u Borisovu, gde se Partizan bori za što bolji rezultat pred revanš u Beogradu, u pohodu ka Ligi šampiona.

Jevtović ostavio Partizan na cedilu!

12

Partizan je ostao sa igračem manje pred kraj prvog poluvremena zbog nesmotrenosti Marka Jevtovića.

''Grobar'' Dalo: ''Ajde cepaj, Partizane!''

0

Crno-bela porodica i večeras ponovo na okupu, makar putem društvenih mreža, tokom utakmice između BATE Borisova i Partizana.

Utisci na poluvremenu - Koji "Žile" je spasilac?

4

Evo vaših tvitova pre završetka prvog poluvremena, generalni utisak je sjajna utakmica Živka Živkovića.

Ovako je Andrija propustio kolosalnu šansu!