Ovaj gol je obeležio današnje kolo Bundeslige

Sportske.net
subota 15.08.2015.
4

Teodor Gebre Selasije je apsolutni tragičar dana, ali, ako mu je za utehu, postigao je najlepši gol. Doduše, autogol.

Đorđević: "Ovakav odnos prema igri smo tražili"

Beta
3

Selektor "Orlova" Aleksandar Đorđević čestitao je igračima na odnosu prema igri u duelu sa Kinom i obelodanio da su zbog nešto grublje igre protivnika povrede zadobili Raduljica i Dangubić.

Nesuđeni štoper Partizana junak i tragičar!

2

Utakmicama prvog kola počela je nova sezona u portugalskoj ligi Sagreš a jedan od najzapaženijih fudbalera na do sada odigranim mečevima bio je nesuđeni štoper Partizana Gonsalo Brandao.

Juventusov okret ka Snajderu?!

15

Dosta imena provlači se kada se radi o poziciji veznog fudbalera u Juventusu.

Živković: "Greše i veći, Kasiljas, Čeh..."

28

Dva dana nakon poraza koji je Partizan doživeo u Novom Sadu golman crno-belih Živko Živković objasnio je šta se dogodilo kod drugog gola Vojvodine koji ide njemu na dušu.

Majstorije Etoa!

3

Samjuel Eto postigao je svoj prvi gol od kako se preselio u Antalijaspor, ovaj je bio za 2:1 na gostovanju ekipi Basakšehira, a samo nekoliko minuta nakon toga postigao je i drugi koji je zaista fantastičan.

Slobodnjak za udžbenike - Veloso "ubio pauka"

4

Slobodnjak Miguela Velosa, fudbalera Dinama iz Kijeva, oduševio je čitavu Ukrajinu, ali i šire. Uživajte u ovoj majstoriji!

Dangubić podigao Arenu na noge!

4

Najlepši potez na večerašnjem susretu u "KombankAreni" između Srbije i Kine izveo je Nemanja Dangubić u drugom delu meča. Košarkaš Crvene zvezde zakucao je preko svog čuvara i tako razgalio publiku u "Areni".

Otamendi odbija da igra, prelazak na vidiku?!

34

Prema svemu sudeći, Nikolas Otamendi je sve bliži odlasku u Mančester.

Montreal - Šardi stara mušterija, Nole igra za trofej!

8

Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Rodžers Kupa u Montrealu pošto je u dva seta lako izašao na kraj sa Francuzom Žeremijem Šardijem.

Mnogo ih je, al' smo mnogo jači!

21

Košarkaška reprezentacija Srbije upisala je treću vezanu pobedu u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo pošto je u polufinalu "Ačibadem Trofeja Beograda" deklasirala selekciju Kine.

Van Gal "oterao" De Heu među rezerve!

20

Pisali smo vam o eventualnom transferu Davida De Hee u Real Madrid iz Mančester junajteda, izgleda da se od njega oprostio i Luj Van Gal.

SL - Podela plena ispod Rudnika

0

Prva utakmica šestog kola Superlige Srbije odigrana je u subotu uveče podno Rudnika gde je Metalac ugostio ekipu Voždovca.

Golmane, stidi se!

2

Klovnovski pad golmana Monpeljea.

Da li će ovo ubediti Turke da uzmu Rajkovića?

14

Predstavnici Galatasaraja još uvek vagaju i lome se oko kupovine Predraga Rajkovića, a ukoliko budu uzeli u obzir večerašnju partiju Fernanda Muslere nema sumnje da će pristati da Zvezdi isplate 3 miliona evra i angažuju srpskog golmana.

Ben Arfa kao nekad!

7

Vrteo je trojicu igrača Hatem Ben Arfa, fudbaler Nice, u meču sa ekipom Troa.

Rusija u finalu Trofeja Beograda

Beta
0

Prvi polufinalni susret na "Ačibadem Trofeju Beograda" pripao je selekciji Rusije koja je bez većih problema savladala Venecuelu.

Koji su najomraženiji timovi u Premijer ligi?

50

Evo liste od svih 20 ekipa, sprovedeno je istraživanje među navijačima koji prate ovo renomirano takmičenje.

Baranek: "Da napravimo zalihu za revanš"

2

Defanzivac Viktorije Plzenj Jan Baranek rekao je da će ekipa morati da zbije redove i pokuša da u prvoj utakmici plej-of faze kvalifikacija za Ligu Evrope sa Vojvodinom napravi zalihu za revanš u Novom Sadu.

Kardif vs KPR - "Bomba" za izjednačenje u 90. minutu!

2

Prelep gol fudbalera Kardifa, Skota Melouna, koji je u 90. minutu postavio konačan rezultat protiv Kvins Park Rendžersa - 2:2.