Partizan je večeras savladao Cedevitu u Pioniru, ali i ponovo pokazao neke slabosti iz duela sa Olimpijom u prošlom kolu.

Plavi tim iz Londona položio je ispit časti i u život se vratio kao Feniks iz pepela. Pobeda nad Napolijem je ultimativni trijumf volje, želje i žara za klub sa Stamford Bridža.

Novi trijumf Jovanovske na Bahamima

Sportske.net
0

Bojana Jovanovski plasirala se u treće kolo turnira na Bahamima, pošto je bila bolja od Kanađanke Duboa sa 2:0 u setovima.

Robinjo zadaje glavobolje Alegriju

0

Brazilac je zadobio povredu na današnjem treningu zbog koje bi mogao da popusti naredne mečeve svog tima.

Nek ih krene ovako i za Srbiju sutra

0

Srpski reprezentativci obeležili svojim golovima poslednje duele osmine finala Lige šampiona. Bambi Tošić postigao gol kakav se retko viđa. Bane Ivanović odveo Čelsi u četvrtfinale.

Kad ne ume Tores, tu je Bane!

0

Sjajan meč na Stamford Bridžu, preporođeni Čelsi posle produžetaka eliminisao Napoli trijumfom rezultatom 4:1. Bane Ivanović postigao gol odluke, prethodno zaslužan i za jedanaesterac kojim je Lampard uveo ovaj susret u produžetke.

Volkot: "RVP zaslužuje da bude Igrač godine"

0

Fudbaler Arsenala nema sumnje oko toga ko će ove sezone poneti prestižnu titulu Igrača godine u Engleskoj.

LŠ: Bambijev gol samo uteha - Real u četvrtfinalu

0

Real ubedljivo savladao CSKA na Santjago Bernabeu rezultatom 4:1 i zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona posle 1:1 u prvom meču. Jedini gol za goste delo je Zorana Tošića, a za domaće strelci Iguain, Ronaldo dva puta i Benzema.

Van Bomel se nada ostanku u Milanu

0

Holanđanin je spreman da odloži povratak u svoj voljeni PSV i potpiše novi ugovor sa itlaijanskim Milanom.

Hemofarm na mišiće protiv "Zmajčika"

0

Košarkaši Hemofarma trijumfovali su u Vršcu protiv ljubljanske Olimpije u meču 25.kola ABA lige rezulatom 78:75.

Udruženje trenera kritikuje Romana

0

Vlasnik Čelsija doživeo je brojne kritike i osude povodom načina na koji se ophodi prema trenerima svog tima.

Partizan se revanširao Zagrepčanima

0

U derbiju pretposlednjeg kola ABA lige, košarkaši Partizana savladali su konkurenta u borbi za drugo mesto u ligaškom delu takmičenja, ekipu Cedevite sa 67:63, posle neizvesne borbe do kraja meča. Tako su se crno-beli revanširali zagrebačkoj ekipi za pora

Robi: ''Najlepše na svetu je igrati pred ovakvom publikom''

Sportske.net, crvenazvezdafk.com
0

Trener Crvene zvezde pohvalio sjajan ambijent na Marakani, kao i svoju ekipu za igru u drugom poluvremenu. Zabrinjava ga jedino igra odbrane u prvom delu igre.

Pobeda koja opominje

0

Đoković u prvom setu nije dozvolio ni gem Anduharu, međutim u drugom je usledio neočekivani pad i Španac je u taj-brejku uveo meč u treći set. I tada je Anduhar pružio jak otpor, ali Novak nije dozvolio iznenađenje.

Staridž: "Želim da budem novi Tijeri Anri"

0

Napadač Čelsija ne krije da želi da igra na poziciji centralnog napadača, i da će do nje stići prateći model Tijerija Anrija.

Ristovski: ''Remi bi bio najpravedniji, snimak će pokazati da li smo oštećeni''

Sportske.net, Novosti.rs
0

I pored ranog vođstva, Pazarci nisu danas pred svojim navijačima uspeli da izbegnu poraz u duelu sa Vojvodinom. Trener Ristovski podseća i na jedan sporan detalj, u vezi nedosuđenog penala za njegovu ekipu.

Vukićević: ''Pokazali smo da imamo kvalitet''

Sportske.net, blic.rs
0

Trener Vojvodine zadovoljan posle prvog trijumfa u drugom delu sezone, i to na ''vrućem'' gostovanju u Novom Pazaru.

Arteta se vraća na mesto uspeha

0

Sada fudbaler Arsenala, Mikel Arteta u narednom kolu sa Tobdžijama gostuje na stadionu koji je do skora bio njegova druga kuća.

Samjuel Eto – nesuđeni "Romanista"

0

U vreme kada je odlazio iz Barselone, kamerunski napadač je umesto u Interu, vrlo lako mogao da završi u Romi.

Zvezda sve efikasnija, sjajan debi Kasalice

0

Marakana ponovo ispunjena, a pred oko 40.000 navijača Zvezda stigla do još jedne pobede. Smederevci u prvom poluvremenu pružali solidan otpor, imali i par lepih prilika, ali u nastavku je Zvezda bila dominantna i na kraju slavila sa ubedljivih 4:0. Strelc