Čukarički pobedio Banant, Popović zadovoljan pripremama

Beta
subota 13.02.2016.
0

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas jermenskog premijerligaša Banant sa 5:0 u poslednjoj pripremnoj utakmici na Kipru.

Srpski "biseri" sa one strane Atlantika - Upoznajte Nenada Milenkovića

Sportske.net
11

"Sportske" vam predstavljaju mladog košarkaša iz Ivanjice koji svoju karijeru gradi sa one strane Atlantika, Nenada Milenkovića.

Definitivno - Laveci u Kini

27

Danas nije bio u sastavu za meč protiv Lila, Ezekijel Laveci će postati novi član Hebeija.

Povredio se defanzivac, navijači Arsenala čestitaju Lesteru titulu

22

'Tobdžije' će biti oslabljene na najvažnijem meču u sezoni.

Ko se najviše nametnuo Božoviću za prvi tim?

Beta
16

Trener fudbalera Crvene zvezde Miodrag Božović rekao je danas da je zadovoljan vidjenim tokom priprema i dodao da nema dilemu ko će od igrača početi prvu utakmicu u nastavku sezone.

'Super agent' dovodi paklenog vezistu na 'Old Traford'

15

Mančester Junajted bi mogao da pojača portugalski fudbaler.

Pobeda i spektakl za 105. rođendan Hajduka

1

Velikan iz Splita na pravi način obeležio jubulej.

Milojević: "Olimpija je više želela pobedu"

Beta
0

Trener košarkaša Mega leksa Dejan Milojević rekao je da je Olimpija zasluženo slavila u večerašnjoj utakmici i istakao da se nada da će njegova ekipa izvući pouke iz tog poraza.

Srbija bi mogla da organizuje Svetsko prvenstvo u futsalu?!

Sportske.net, RTS
6

Prema saznanjima komentatora RTS-a, Nemanje Matića, Srbija bi mogla 2020. godine da organizuje i Svetsko prvenstvo u futsalu.

Sporting iskoristio poraz Benfike

2

'Lavovi' ponovo na 3 boda prednosti u odnosu na gradskog rivala.

Gotovo prvenstvo, Španci su sedmi put najbolji u Evropi!

11

Reprezentacija Španije je pokazala da je trenutno bez premca u evropskom futsalu i sasvim zasluženo mogu sebe da nazovu evropskim šampionima.

Juventus opet čekao kraj, Napoliju uzeli prvo mesto!

91

Prvi put ove sezone Juventus je stigao do prvog mesta, derbi rešio Simone Zaza u 88. minutu!

Udovičić: "Ovo je istorijski rezultat"

Beta
0

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić rekao je danas da je reprezentacija Srbije u futsalu ostvarila veliki uspeh osvajanjem četvrtog mesta na Evropskom prvenstvu.

Konačno - Nevilov prvenac u Primeri

19

Valensija slavila u susretu timova koji se nalaze u najgoroj formi u španskom šampionatu.

Aksentijević: "Ponosan sam!"

Beta
0

Golman futsal reprezentacije Srbije Miodrag Aksentijević rekao je danas da ne može da bude zadovoljan četvrtim mestom na Evropskom prvenstvu jer je propuštena šansa da se osvoji medalja.

Troa izborila i drugu pobedu, 'srpski Tuluz tone sve dublje

0

Odigrano je 5 mečeva u Ligi.

Ovako je Bonući spasio "čist" gol Napolija

5

Leonardo Bonući je junak Juventusa u prvom poluvremenu, na ovaj način je spasio svoj tim, pa je u prvom poluvremenu ostalo 0:0.

Džikić: "Morali smo da pokažemo sve što znamo"

Beta
2

Trener košarkaša Partizana Aleksandar Džikić rekao je danas da je njegova ekipa u utakmici protiv Tajfuna morala da pokaže sve što ume kako bi upisala novu pobedu u Jadranskoj ligi.