Fudbaler Bajerna iz Minhena Ćabi Alonso izjavio je da je vreme koje je proveo u Engleskoj za njega bilo spektakularno, a Liverpul je nazvao posebnim klubom.

Kako prenose italijanski mediji, Antonio Konte želi da obnovi saradnju sa fudbalerom koji je briljirao pod njegovim vođstvom u reprezentaciji Italije.

Dva gola Tovana i pobeda Marseja na "Velodromu"!

0

Fudbaleri Olimpik Marseja slavili su na svom terenu proti Anžea, na premijeri 29. kola Lige 1.

Penal koji je "podelio" Italiju - Da li je Milan oštećen?

91

Juventus je slavio na premijeri 28. kola Serija A, u derbiju protiv Milana, gol odluke postignut je sa bele tačke u sedmom minutu nadoknade.

Dibala Milanu: "Kukate već šest godina!"

44

Argentinac odlučio derbi penalom u 97. minutu, a imao je i poruku za goste koji su ogorčeni na sudiju.

Gužva u borbi za Top 8 - Kakve su Zvezdine šanse nakon najubedljivijeg poraza?

24

Crvena zvezda ima možda i veće šanse za plasman u Top 8 nakon poraza od Real Madrida. Razlog - porazi Efesa i Darušafake.

Spektakl u Kataloniji - Sedam golova i pobeda Espanjola nad Las Palmasom!

7

Ekipa Kike Sančez Floresa uspela je da slavvi u 27. kolu španske Primere protiv tima sa Kanara.

Drama u derbiju, Juve slavio sa penala u 97. minutu!

113

Juventus se ispromašivao, Donaruma spustio rampu, a onda u poslednjim sekundama, posle penala šampion slavio sa 2:1 protiv Milana! Odluka koja će podeliti Italiju!

Dobre vesti iz Pireja - "Crveno-bela braća" bolja od Darušafake!

1

Izabranici Janisa Sferopulosa uspeli su da savladaju sastav iz Istanbula na svom parketu u 25. kolu Evrolige.

Dan za zaborav - Zvezda "zaleđena" u Madridu!

35

Najubedljiviji poraz Crvene zvezde u Evroligi ove sezone i to na gostovanju Real Madridu.

Verder isčupao bod u Leverkuzenu

2

Na premijeri 24. kola nemačke Bundeslige, Bajer Leverkuzen i Verder iz Bremena su odigrali bez pobednika.

Fudbaler iz Severne Koreje u Seriji A!

Beta
6

Istorija je ispisana, Kaljari je angažovao severnokorejskog fudbalera!

Spasojević i Zagorac vodili Megu do novog trijumfa

0

Ekipa Mega Leksa uspela je da savlada Karpoš Sokoli u okviru poslednjeg 26. kola ABA lige.

Kešelj najbolje opisao igru Reala iz prvog poluvremena!

2

Madrdiski Real je odigrao nestvarno dobro prvo poluvreme protiv Crvene zvezde mts, a bivši košarkaš beogradskog kluba imao je šta da kaže na tu temu.

Poluvreme - Odbrana ne postoji, Zvezda primila 63 poena!

5

Crvena zvezda gubi nakon prvih 20 minuta od Real Madrida, a evo i utisaka navijača.

Sjajan gol preporođenog Florijana Tovana!

0

Fudbaler Olimpik Marseja nastavio je sa dobrim partijama u Francuskoj, a sada je postigao i fantastičan gol u 29. kolu Lige je protiv Anžea.

Real pogađa SVE, Zvezda primila 38 poena za četvrtinu!

2

Bez odbrane je Crvena zvezda odigrala prvu četvrtinu.

Fudbalski praznik u Berlinu - Brazil i Nemačka zakazali prijateljski meč

Beta
1

Fudbalske reprezentacije Brazila i Nemačke odigraće naredne godine prijateljsku utakmicu u Berlinu, što će biti prvi duel tih selekcija od Svetskog prvenstva 2014. godine.