Ostale lige vesti

Ovako to rade Neca i Raća!

Sportske.net - subota, 20.12.2014

Kako smo i objavili ranije, Genčlerbirligi je danas izborio ubedljivu pobedu nad Konjasporom u 14. kolu turske Superlige (5-0), a jedan od strelaca bio je i naš reprezentativac Radosav Petrović, na asistenciju Nemanje Tomića. Pogledajte i na koji način.

Detaljnije Podeli:
Kao nekad u Partizanu - Proradio tandem Tomić-Raća Petrović!

Ekipa Genčlerbirligija grabi ka vodećima na tabeli turske Superlige. Danas su deklasirali Konju, a jedan od egzekutora bio je i reprezentativac Srbije Radosav Raća Petrović.

Kinezi napravili plan za osvajanje Svetskog prvenstva u fudbalu!

Kina je najmnogoljudnija zemlja na svetu, ali nemaju puno uspeha u najpopularnijem sportu na svetu. Kineski predsednik je napravio plan za koji se nada da će to promeniti.

Fifa će ukinuti starosne granice za međunarodne sudije

Beta - subota, 20.12.2014

Svetska fudbalska federacija (FIFA) ukinuće starosne granice za međunarodne fudbalske sudije, saopšteno je juče.

"Kralj Kazu" - Najstariji profesionalac na svetu!

Sportske.net - petak, 19.12.2014

Legenda traje, znate li da je potpisao prvi profesionalni ugovor sa Santosom 1986. Stigao je i do Balkana i nema nameru da odustane!

Epilog sramote u Zagrebu očekivan - Hajduk kažnjen

Beta - petak, 19.12.2014

Fudbalski klub Hajduk kažnjen je oduzimanjem tri boda zbog neodigrane utakmice protiv Dinama na Maksimiru 22. novembra, odlučio je danas disciplinski sudija Prve lige Hrvatske Krešimir Vlajčević.

Ovako su navijači PSV-a ispratili Parka!

Sportske.net - četvrtak, 18.12.2014

Park Đi Sung, legendarni fudbaler PSV Ajndhovena i bivši fudbaler Mančester Junajteda, oprostio se od aktivnog igranja fudbala na kraju prošle sezone, a sada je ispraćen od strane publike na "Filips Arena".

Kiša golova na derbiju na 'Filips Areni'

Sportske.net - sreda, 17.12.2014

Fejenord dva puta vodio u Ajndhovenu i imao prednost na poluvremenu, PSV okrenuo rezultat u svoju kosrist u nastavku, gosti poravnali u poslednjem minutu regularnog dela meča, ali lider Eredivizije u sudijskoj nadoknadi osvaja ceo plen. Fantastičan meč, het-trik Luka De Jonga, meč viner Memfis Depaj.

Deset stvari koje niste znali o Zlatanu Ibrahimoviću!

Kao jedan od najharizmatičnijih, ali i najboljih fudbalera današnjice, Zlatan Ibrahimović privlači veliku pažnju medija svojim igrama, ali i svojim ponašanjem. Retke su stvari koje o njemu ne znamo, ali ovih deset činjenica verovatno spadaju u njih.

Da li je ovo rekord? Tri isključenja za manje od 10 minuta!

U finalu meksičke lige između Tigresa i Klub Amerike, koja je završena rezultatom 3:0 za Ameriku, fudbaleri Tigresa su iz nemoći zaradili tri crvena kartona za samo 9 minuta! Prvi je dobio Burbano, samo što je ušao sa klupe, drugi Alvarez, pošto je pokušao namerno da udari protivnika, a treći golman Tigresa, ali je ovde sudija pogrešio, što se jasno vidi na snimku.

Materaci za minut do dva žuta, Đorđić sledio trenera!

Sportske.net - utorak, 16.12.2014

Italijanski i srpski internacionalaci Marko Materaci i Bojan Đorđić "zapalili" su atmosferu u revanš susretu polufinala indijskog plej-ofa pošto su u produžetku zaradili crvene kartone i tako kumovali eliminaciji svog tima.

Rašović avanzovao u Dinamo Minsku

Bivši fudbaler i trener Partizana Vuk Rašović izborio se za angažman u Dinamu iz Minska koji ga je u utorak promovisao u novog sportskog direktora.

Muke Glazgov Rendžersa se nastavljaju!

Beta - utorak, 16.12.2014

Nevolje u posrnulom škotskom gigantu Glazgov Rendžersu nastavile su danas da se gomilaju nakon što je trener Ali Mekoist podneo ostavku, a Fudbalski savez Škotske pokrenuo disciplinski postupak oko vlasništva.

Kipar - Rasni strelac Onjilo, pogodio i Stojanović!

Sportske.net - ponedeljak, 15.12.2014

Bivši napadač Javora i Crvene zvezde nastavlja da ''teroriše'' golmane na Kipru, ali je njegov tim poklekao u duelu sa Stojanovićevim Apolonom.