Opet bolji od Zvezde - Partizan preokretom do finala!

ponedeljak 09.03.2015.
00:01
Izvor: Sportske.net, hockeyserbia.com

Znatno teže nego u prvoj polufinalnoj utakmici, hokejaši Partizana su u nedelju savladali Crvenu zvezdu i izborili plasman u finale plej-ofa.

hkpartizan.com

Hokejaši Partizana prvi su finalisti plej-ofa Prvenstva Srbije pošto su savladali Crvenu zvezdu i u drugom meču polufinala rezultatom 2:1(0:0, 0:1, 2:0).

U utakmici sa mnogo nervoze i brojnim isključenjima Zvezda je u ledenoj dvorani "Pionir" povela golom Daniela Vosike u 25. minutu, da bi u poslednjoj trećini Partizan preokrenuo pogotcima Pavla Ogrizovića u 48. u "šort hendu" situaciji i 56. minutu za pobedu nominalnih gostiju u ovom meču.

U drugom polufinalu Tisa Volan je savladala Beostar rezultatom 6:4 (3:1, 2:2, 1:1) i izjednačila rezultat u polufinalnoj seriji na 1-1.