petak 15.05.2015.
20:14

Uz osvajanje Lige šampiona, svakako najlepši trenutak u karijeri našeg Branislava Ivanovića.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Na današnji dan 2013. godine, kapiten srpske reprezentacije je doneo trofej londonskm "Plavcima" u finalu Lige Evrope protiv Benfike.

Branislav Ivanović je postigao gol u 93. minutu za pobedu i veliko slavlje.

Meč se igrao na "Amsterdam Areni" pred nešto više od 46000 gledalaca a glavni sudija je bio Bjorn Kujpers.

Čelsi je poveo golom Fernanda Toresa u 60. minutu, da bi lisabonskim "Orlovima" Oskar Kardozo doneo izjednačenje u 68. minutu iz penala.

Kada su svi očekivali da se ode u produžetke, Mata je nabacio loptu iz kornera, Bane je bio najviši u skoku na drugoj stativi i lobom poslao loptu u suprotan ugao!