Ovo je trenutak kada je krenuo srpski ''uragan'' u finalu!

subota 23.01.2016.
19:14

Dugo su naši vaterpolisti lomili otpor Crnogoraca u finalu Evropskog prvenstva, nikako nisu uspevali ni da povedu, sve do ovog trenutka u poslednjoj četvrtini.

Beta/BranislavBožić/Mo

Srbija večeras slavi treću uzastopnu titulu evropskog prvaka, posle trijumfa naših ''Delfina'' nad Crnom Gorom u finalu rezultatom 10:8.

Crnogorci su dugo odolevali, dugo je prednost bila na njihovoj strani, ali na nešto manje od sedam minuta pre kraja, Miloš Ćuk je ovim golom doneo preokret Srbiji, za prvo vođstvo naših na ovom meču od 7:6, koje je ubrzo preraslo u ubedljivih 9:6 za naš tim.

Pogledajte ovaj pogodak, jedan od ključnih za konačni uspeh reprezentacije Srbije.