19:12
Izvor: Beta

Vaterpolisti Partizana nisu uspeli da iznenade favorizovano Primorje u 4. kolu grupne faze Lige šampiona pošto su na svom plivalištu poraženi od hrvatskog sastava.

Beta/Hina/MarioStrmotic/Ds

Vaterpolisti Partizana izgubili su večeras u Beogradu od riječkog Primorja sa 7:11 (2:3, 2:2, 2:3, 1:2), u utakmici četvrtog kola Grupe "B" u Ligi šampiona.

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Gavril Subotić sa tri gola, a po jedan gol postigli su Dušan Mandić, Draško Gogov, Marko Manojlović i Ognjen Stojanović.

U ekipi Primorja najefikasniji je bio Sandro Sukno sa tri gola, po dva su postigli Petar Muslim, Damir Burić i Antonio Petrović. Po jedan pogodak dodali su Marko Elez i Havijer Garsija.

Vaterpolisti Partizana igrali su dobro i do treće četvrtine dobro parirali protivniku, ali više od toga nisu mogli.

Ekipe su igrale gol za gol, sve do treće deonice, kada je iskusniji hrvatski tim uspeo da se odlepi na dva gola razlike (8:6), a u četvrtoj četvrtini sigurno je čuvao prednost i do kraja utakmice je i uvećao.

Posle četiri kola Partizan ima skor od jedne pobede i tri poraza, a Primorje tri pobede i jedan poraz.