LŠ - Prva pobeda Partizana!

subota 28.11.2015.
19:49

Posle dva startna poraza, mlada ekipa Vlade Vujasinovića ostvarila i prvi trijumf ove sezone u Ligi šampiona.

Beta/Hina/MarioStrmotic/Ds

Vaterpolisti beogradskog Partizana savladali su večeras na Banjici ekipu Galatasaraja rezultatom 9:8.

Gostujuća ekipa koju sa klupe predvodi nekadašnji trener Partizana Igor Milanović, a sa kojim su crno-beli postali i prvaci Evrope pre četiri godine, imala je rezultatsku prednost u prve dve četvrtine, ali u nastavku je Partizan zaigrao bolje i na kraju došao do preokreta i pobede.

Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je odlični Gavril Subotić sa tri pogotka, Jakšić i Radojević su postigli po dva, a Drašković i Lazić po jedan.

Ovim trijumfom Partizan je prepustio Galatasaraju poslednje mesto na tabeli, pošto je klub iz Istanbula pretrpeo i treći poraz u Grupi B Lige šampiona.