Crnogorci bez problema do četvrtfinala

subota 16.01.2016.
18:59

Reprezentacija Crne Gore nije imala previše problema sa reprezentacijom Francuske, slavili su na kraju sa 11:6.

Beta/Branislav Božić

Već nakon 8 minuta igre skoro da je sve bilo jasno kakvu ćemo utakmicu gledati. Crnogorci su poveli veoma brzo sa 2:0, Francuzi su stigli do 4:3 i to je sve što su uspeli da urade.

Brguljan i Vukčević postižu golove u prvoj deonici, kasnije Radović postiže jedini gol u drugoj četvrtini i Crnogorci odlaze na 4 gola prednosti pred početak drugog poluvremena.

Nakon treće četvrtine je sve bilo definitivno, poveli su naši susedi sa 9:4, što su i održali do samog kraja kada je bilo 11:6.

Nikola Vukčević je bio sjajan danas, postigao je 4 gola iz isto toliko pokušaja, dok je Radović postigao 3. Kod Franuza najbolji Krosila, Martcuki i Kamarasa sa po dva gola.

Crna Gora će u četvrtfinalu igrati sa boljim iz duelaItalija-Turska.