subota 17.10.2015.
13:55

Navijači Crvene zvezde prisutni su na stadionu "Kralj Petar I" na Banjici ali ne pružaju podršku svojoj ekipi zbog jednog nekorektnog postupka pristalica Rada.

Beta/BranislavBožić/Ev

Ukoliko ste imali prilike da posmatrate prvo poluvreme utakmice Rad - Crvena zvezda na Banjici primetili ste da su navijači gostujućeg tima prisutni na stadionu ali da ne navijaju.

"Bojkot" navijača Crvene zvezde usledio je kao odgovor na nekorektan postupak organizatora utakmice koji je navijanje navijača Rada učinio glasnijim preko ozvučenja.

Nešto slično dogodilo se pre nekoliko godina na stadionu Partizana kada se "Delije" nisu čule zbog toga što je huk sa južne tribine grmeo sa svih strana putem ozvučenja.

Ovoga puta navijači Crvene zvezde odlučili su da ne navijaju zbog nekorektnog postupka protivničke ekipe.

Recimo da i pored toga što "Delije" ne pevaju gosti vode sa 1:0 zahvaljujući golčini koju je postigao Marko Grujić u 40. minutu susreta.