"Grobari" poručili fudbalerima: "Nemate više kredita!"

nedelja 08.11.2015.
18:19

Navijači Partizana poslali su jasnu poruku izabranicima Ljubinka Drulovića na startu drugog poluvremena utakmice u Jagodini.

partizan.rs
partizan.rs

Posle sramne igre koju su fudbaleri Partizana prikazali u prvom poluvremenu poslednje utakmice 17. kola domaćeg šampionata u Jagodini navijači kluba iz Humske rešili su da iskažu svoje nezadovoljstvo.

"Grobari" su posle drugog pogotka Jagodine napravili manje nerede na južnoj tribini i tom prilikom izlomili nekoliko desetina stolica, a na startu drugog poluvremena istakli su i transparent upozorenja.

"Nemate više kredita kod svojih navijača! Da biste dopunili kredit počnite da pobeđujete i igrate fudbal! Hvala!" poručili su navijači Partizana.

Recimo i to da su fudbaleri u pauzi između dva poluvremena morali da dođu na raport kod "Grobara", a sa juga su se mogli čuti i povici "Uprava napolje".

Jagodina je prvo poluvreme duela sa Partizanom dobila rezultatom 2:0 a crno-beli su drugi deo meča odigrali sa igračem manje usled isključenja Petra Grbića.