Naš najbolji dubl igrač danas je u Dubaiju nastupio u tandemu sa prvim teniserom sveta Endijem Marejem, ali...

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Odluka Nenada Zimonjića da u Dubaiju nastupi u paru sa Marejem izazvala je veliku pažnju, ali ispostavilo se da taj tandem nije ''dobitna kombinacija''.

Njih dvojica su danas eliminisani već u prvom kolu ovog turnira.

Bolji od njih bili su Britanac Danijel Evans  i Žil Miler iz Luksemburga, koji su slavili u dva seta, rezultatom 6:1, 7:6 (7:2).

Prvi set je okončan posle svega 22 minuta, Zimonjić i Marej bili su potpuno razbijeni u tom delu igre, a prava borba usledila je tek u drugom setu, sve do taj-brejka, koji su Miler i Evans ubedljivo dobili sa 7:2.

U sledećem kolu, luksemburško-britanski tandem će za rivale imati prve nosioce - dubl Henri Kontinen (Finska) i Džon Pirs (Australija).