Troicki poražen u polufinalu od Raonića

subota 06.05.2017.
19:41

Viktor Troicki je danas poražen u polufinalnom duelu protiv Miloša Raonića na turniru u Istanbulu.

Beta/AP Photo/Aaron Favila

Srpski teniser je uspeo da stigne do polufinala turnira u Istanbulu koji se igra na šljaci, ali dalje od toga nije mogao.

Bolji od njega u polufinalu bio je Miloš Raonić rezultatom 2:0 po setovima, bilo je 6:2 i 6:3 za samo sat i 7 minuta igre.

Poveo je Raonić sa 3:0 već na samom startu meča, a do kraja seta je uspeo i da uzme još jedan brejk. Napominjemo i da je spasio jednu brejk loptu, mogao je Viktor da se vrati u ovaj set vrlo lako.

U nastavku je bilo neizvesnije, a onda je Raonić iskoristio jedinu brejk loptu u setu, kasnije je materijalizovao brejk i slavio protiv drugog srpskog tenisera na ATP listi.