13:15
Izvor: Beta

Posle rane eliminacije u singlu, Viktor Troicki nije bolje prošao ni u dublu, u tandemu sa Nenadom Zimonjićem.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Srpski teniseri Nenad Zimonjić i Viktor Troicki nisu danas uspeli da se plasiraju u četvrtfinale turnira u Štutgartu, pošto su izgubili od novozelandsko-brazilskog para Markusa Danijela i Marsela Demolinera posle tri seta, 1:6, 6:3, 7:10.

Danijel i Demoliner su u prvom setu dva puta oduzeli servis srpskim teniserima, koji su u drugom setu napravili brejk u osmom gemu, što im je bilo dovoljno da izjednače u meču. Danijel i Demoliner dobili su treći set sa 10:7 i za 61 minut se plasirali u četvrtfinale.

Oni će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika duela prvih nosilaca Amerikanaca Boba i Majka Brajana i australijsko-nemačkog para Bernarda Tomića i Miše Zvereva.