Šok u Moskvi, Troicki ispao od kvalifikanta!

četvrtak 20.10.2016.
14:10

Loše vesti stižu sa ''Kupa Kremlja'', neprijatno iznenađenje nam je priredio Viktor Troicki.

Beta/AP Photo/Dmitri Lovetsky

Iako je bio postavljen za četvrtog nocioca na ovom turniru, iako je za rivala imao momka koji je 123. na ATP listi i koji je u glavni žreb stigao kroz kvalifikacije, Viktor Troicki je već završio takmičenje u singlu na Kupu Kremlja.

Srpski teniser je u prvom kolu bio slobodan, a danas je u duelu sa 20-godišnjim Danilom Medvedevim poražen u tri seta, rezultatom 2:1, po setovima 3:6, 6:3, 6:1, za jedan sat i 50 minuta borbe.

Viktor je loše počeo meč, gubio je sa 3:1 u prvom setu, ali onda je dobio pet narednih gemova, za 6:3 u svoju korist i činilo se tada da neće imati većih problema u ovom meču.

Ali, kako je ovaj duel odmicao, Troicki je igrao sve slabije, u drugom setu je presudio brejk Medvedeva u šestom gemu, a u trećem je domaći teniser uspostavio totalnu dominaciju na terenu i na kraju zasluženo trijumfovao.