Minhen - Viktor poklekao na startu

ponedeljak 27.04.2015.
17:48

Srpski teniser Viktor Troicki završio je već u prvom kolu svoje učešće na turniru u Minhenu.

Beta/AP Photo/Alan Diaz

Viktor Troicki eliminisan je danas na startu turnira u Minhenu, posle poraza od 34-godišnjeg Viktora Estrelje iz Dominikanske Republike.

Estrelja je slavio posle jednog sata i 40 minuta borbe rezultatom 2-0, po setovima 7-6 (7-4) i 6-4.

Tokom čitavog meča vodila se neizvesna borba. U prvom setu nije bilo brejkova, igralo se gem za gem, ali kada je bilo najvažnije, u taj-brejku, Estrelja je bio za nijansu bolji i uspeo da dobije prvi set.

I u drugom slična slika, sve do 10. gema, kada Estrelja osvaja gem na Viktorov servis, a samim tim i set i meč.

S obzirom na izgled žreba, moguće je da Troickog ''osveti'' Janko Tipsarević, koji bi mogao da bude naredni rival Estrelji ukoliko u prvom kolu savlada šestog nosioca Bernarda Tomića.