Janković bolji od Krstina, Bozoljac poražen u Kolkati

Autor: Janko Glavonjić
ponedeljak 23.02.2015.
11:48

Miki Janković je napravio iznenađenje u Kolkati, savladavši Peđu Krstina. Bozoljac je poražen od Portugalca Silve na istom turniru.

Nedeljka Zbiljic

Peđa Krstin je u prvom kolu turnira u Kolkati igrao protiv sunarodnika Mikija Jankovića.

Kao bolje rangirani teniser, očekivalo se da Krstin savlada Jankovića, ali to se nije desilo.

Peđa je u trećem setu, pri rezultatu 3:1 za Jankovića, morao da preda meč. Ovo je bio četvrti međusobni susret dva srpska tenisera, Janković je ovim trijumfom izjednačio na 2:2.

Bozoljac nije uspeo da savlada mladog Portugalca Silvu, iako je dobio prvi set i imao brejk prednosti u trećem setu.

Ipak, Silva je trenutno na rankingu karijere, 100 mesta iznad Bozoljca, pa ovaj ishod i nije iznenađenje.

Janković će u drugom kolu najverovatnije imati za protivnika četvrtog nosioca Devarmana.