Vardijev recept - Pesnica u glavu za bolju efikasnost

nedelja 22.05.2016.
22:29

Ubojiti napadač Lestera u nedelju je prikazao sjajnu igru u susretu reprezentacija Engleske i Turske ali je u završnici prvog poluvremena kaznio samog sebe zbog promašaja.

Beta/AP Photo/Jon Super

Reprezentativci Engleske odigrali su u nedelju prvu od tri kontrolne utakmice u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo. Izabranici Roja Hodžsona savladali su Tursku rezultatom 2:1 (1:1) o čemu ste više mogli da čitate OVDE.

Utakmica na "Etihadu" bila je jako interesantna a domaći su mogli do ubedljivije pobede da je Hari Kejn materijalizovao penal koji je iznudio Džejmi Vardi.

Napadač Lestera večeras je prikazao sjajnu partiju i upravo je on bio strelac pobedonosnog gola za Englesku.

U završnici prvog dela igre Džejmi Vardi je propustio dobru priliku pa je posle toga kaznio sebe pesnicom u glavu što je izgleda dalo rezultata u nastavku kada je pogodio za pobedu.

Do početka Evropskog prvenstva Engleska će odigrati još dve kontrolne utakmice protiv selekcija Australije (27. maj) i Portugala (2. jun).