Ko da misli na mikrofon kad se izgubi u 93. minutu

subota 17.09.2016.
19:03

Komična situacija zabeležena je nakon utakmice 9. kola bosanskohercegovačke Premijer lige između Radnika iz Bijeljine i Širokog Brijega. Trener gostujućeg tima očito je bio uzbuđen nakon poraza.

Screenshot: You Tube

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine upisali su četvrtu pobedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine pošto su u okviru devetog kola savladali Široki Brijeg rezultatom 2:1 (0:1) iako su na poluvremenu imali gol zaostatka.

Domaćin je u poslednjih deset minuta režirao potpuni prekoret a ekipa Širokog Brijega ostala je u šoku pošto je Radnik stigao do pobede golom u trećem minutu nadoknade vremena.

Kako je ovakav raspelt uticao na gostujući sastav verovatno najbolje svedoči situacija zabeležena nakon meča kada su treneri dveju ekipa davali komentar za TV Arena Sport.

Očekivao je trener Radnika da mu kolega prosledi mikrofon ali je voditeljka morala da interveniše pošto je trener Karačić odlutao pogledom i potpuno ignorisao ono što se dešava u njegovom okruženju.