Kup Kupova - Kragujevčanke u minusu pred revanš

subota 21.11.2015.
23:37

U okviru treće runde Kupa pobednika Kupova rukometašice Radničkog poražene su u prvom meču u Rumuniji.

zrk radnicki

Šampionke države, rukometašice Radničkog, nisu uspele da slave u prvom meču treće runde Kupa pobednika Kupova protiv ekipe Krajove u istoimenom gradu.

Izabranice Aleksandra Radosavljevića su danas poražene rezultatom 22:28 (12:13), ali ih sutra očekuje revanš meč i prilika da se iskupe za ovaj poraz.

Ekipe su se smenjivale u vođstvu tokom prvog dela igre, a na poluvreme se otišlo uz jedan gol prednosti iskusne ekipe iz Rumunije za koju igra i naša reprezentativka Jelena Živković.

Ipak, prelomni trenuci dešavaju se početkom drugog poluvremena kada Krajova pravi razliku od 3 gola koja se do kraja meča povećala na čak 6.

Kod Kragujevčanki je po običaju najefikasnija bila reprezentativka Anđela Janjušević sa 6 golova, isto koliko je postigla i njena koleginica iz nacionalnog tima, Sanja Radosavljević.

Jelena Živković, takođe reprezentativka, je bila odlična u Krajovi sa 4 pogotka, a najefikasnija je bila Cioaric sa 6 golova.

Sutra od 16:45 je revanš u istoj hali u Krajovi.