EP - Srpkinje, šta vam se dogodilo u prvom poluvremenu!?

sreda 10.12.2014.
19:31

Novi poraz srpskih rukometašica na Evropskom prvenstvu. Ovog puta mnogo ubedljiviji...

zvanican sajt rss

Posle ''podnošljivih'' minus 3 na startu takmičenja protiv Crne Gore, naše najbolje rukometašice su danas potpuno podbacile.

U drugom kolu prve faze takmilčenja na Evropskom prvenstvu u Hrvatskoj i Mađarskoj, izabranice Saše Boškovića su deklasirane u duelu sa selekcijom Francuske - 16:27 (3:11)!

Iako su naše reprezentativke potajno gajile nadu da bi večeras mogle do prve pobede, već u prvom poluvremenu im je stavljeno do znanja da od toga nema ništa.

Francuskinje su potpuno dominirale na terenu, a podatak da je naš tim postigao samo 3 gola za 30 minuta (!?) dovoljno ilustruje igru reprezentacije Srbije u ovom meču.

Reprezentativkama Francuske je tako ostalo da u drugom poluvremenu samo završe započeti posao, što su one i učinile i na kraju ubedljivo slavile.

Francuskoj je ovo druga pobeda u dve utakmice, našima je drugi poraz, a u trećem kolu Srbija se sastaje sa Slovakinjama.

Hoće li to biti i oproštaj naše selekcije od ovog takmičenja?