OI - Nemeš zaustavljen u četvrtfinalu

nedelja 14.08.2016.
17:18

Srpski rvač Viktor Nemeš zaustavljen je u četvrtfinalu kategorije do 75 kilograma grčko-rimskim stilom na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru.

unitedworldwrestling.org

Nakon dobrog starta i pobede koju je ostvario rezultatom 6:2 u osmini finala kategorije do 75 kilograma Viktor se u četvrtfinalu sastao sa Dancem Matsenom.

Mark Overgard Matsen bio je nepremostiva prepreka za srpskog rvača pošto je u šestominutnoj borbi slavio rezultatom 4:0 i tako obezbedio plasman u polufinale.

Viktor Nemeš sada ostaje na čekanju jer još uvek nije završio takmičenje a njegov konačan plasman zavisiće od toga hoće li se Danac Matsen plasirati u finale.

Drugi srpski predstavnik Kristijan Fris eliminisan je ranije u prvom kolu, porazom od Elmurata Tasmuradova iz Uzbekistana.