Odlično je krenulo finale - Ko je kao stena, a ko nije delfin, nego torpedo?

subota 20.08.2016.
23:22

Srbija na poluvremenu vodi protiv Hrvatske sa 6:3, uz odličnu igru "Delfina".

Beta/BranislavBožić/Mo

Nakon prvih 16 minuta igre Srbija vodi protiv Hrvatske sa 6:3, igramo odlično, imamo pobednički mentalitet i malo nam fali do zlatne medalje.

Bolje smo krenuli u ovaj meč, a raduje i odlična partija, za sada, Branislava Mitrovića na golu naše reprezentacije.

Poveli smo golom Pjetlovića nakon što je isti igrač obezbedio igrača više, Sukno je izjednačio na 1:1 uz veliku dozu sreće, da bi Mandić sjajnim potezom uspeo da donese Srbiji prednost od 2:1.

Stefan Mitrović je povećao na 3:1, Garsija je smanjio, a u drugoj četvrtini dominacija naše reprezentacije.

Branislav Mitrović je branio odlično, Nikić je šraubom povećao na 4:2, da bi kapiten Gocić uspeo da lob udarcem donese veliku prednost našem timu od 5:2.

Do kraja poluvremena, po jedan gol za oba tima, Šetka za Hrvatsku, i Mandić za Srbiju sjajnim udarcem za 6:3.

Evo nekih vaših utisaka tokom prvog poluvremena.