Zvezda kroz "majstoricu" do finala!

ponedeljak 18.04.2016.
19:45

Odbojkaši Crvene zvezde plasirali su se u finale plej-ofa domaćeg šampionata pošto su u petom meču polufinale serije bili bolji od "večitog rivala".

ossrb.org
ossrb.org

Finalni par plej-ofa domaćeg šampionata činiće Crvena zvezda i Vojvodina pošto su beogradski crveno-beli večeras eliminisali Partizan.

Crvena zvezda je u petoj utakmici finalne serije savladala Partizan rezultatom 3:0 (25:23, 25:18, 26:24) i ukupnim rezultatom 3:2 obezbedila plasman u finale!

Nije bilo lako izabranicima Dragana Kobiljskog u polufinalnoj seriji sa "večitim rivalom" koji je u drugom meču napravio brejk, ali je Zvezda na kraju ipak uspela da se domogne finala.

Protivnik Crvene zvezde u finalnoj seriji koja se igra na tri pobede biće ekipa Vojvodine koja je u polufinalu eliminisala Novi Pazar.

Prvi meč finalne serije igra se 21. aprila a prednost domaćeg terena ima Crvena zvezda.