Kup - Trofej ostao u Novom Sadu!

nedelja 15.02.2015.
21:52

Domaćin 50. jubilarnog izdanja završnog turnira nacionalnog Kupa za odbojkaše uspeo je da zadrži trofej u Novom Sadu pošto je u finalu savladao ekipu Partizana.

ossrb.org
ossrb.org

Odbojkaši Vojvodine NS Seme osvojili su trofej nacionalnog Kupa pobedom nad Partizanom u finalnom susretu koji je večeras odigran pred oko 1.500 gledalaca u SPC "Vojvodina".

Domaćin završnog turnira nacionalnog Kupa slavio je rezultatom 3:1 (25:17, 22:25, 25:18, 25:18) stigavši tako do 14. trofeja u pomenutom takmičenju.

Finalni duel obilovao je tenzijom i neizvesnošću u prva dva seta ali je Vojvodina nakon izjednačenja Partizana dodala gas i za 50 minuta dobila treći i četvrti set.

Najbolji pojedinac u pobedničkom timu bio je Milija Mrdak koji je postigao 25 poena, dok je u ekipi Partizana zablistao Dražen Luburdić sa 30 poena.

Podsećamo da je OK Vojvodina NS Seme trofej preuzeo od prošlosezonskog osvajača Crvene zvezde.