Autor: Beta Beta
subota 14.02.2015.
18:56
Izvor: Beta

Odbojkaški klub Partizan prvi je finalista 50. jubilarnog izdanja nacionalnog Kupa u konkurenciji odbojkaša.

ossrb.org
ossrb.org

Odbojkaši Partizana plasirali su se u finale Kupa Srbije pošto su danas u Novom Sadu pobedili Radnički iz Kragujevca sa 3:0 u setovima (25:23, 25:18, 25:17).

Utakmica je trajala 75 minuta i odigrana je u maloj sali SPC "Vojvodina" pred 250 gledalaca.

Izabranici Vladimira Vasovića su bili dominantni tokom sva tri seta prvog polufinala pa se plasman u 50. jubilarno finale nacionalnog Kupa nije dovodio u pitanje ni u jednom trenutku.

Najveća borba vodila se u prvom setu, kada je Radnički uspevao da drži korak sa Partizanom sve do rezultata 22:22. Preostala dva seta odbojkaši Partizana su prilično lako rešili u svoju korist.

Partizan će u finalu igrati protiv pobednika drugog polufinala Vojvodina – Crvena zvezda, koje je na programu večeras.