Kup izazivača - Ubedljiv poraz Zvezde, poklekao i Spartak

Autor: Beta Beta
utorak 19.01.2016.
23:11
Izvor: Beta

Loše veče za odbojkaše Crvene zvezde, koji su bili potpuno nemoćni na gostovanju u Francuskoj. Poražen i Spartak, ali posle velike borbe.

okcrvenazvezda.com

Odbojkaši Crvene zvezde izgubili su danas na gostujućem terenu u Francuskoj od Argo Seta sa 0:3 u setovima (8:25, 19:25, 19:15), u prvoj utakmici osmine finala Kupa izazivača.

Meč u hali sportova "Luj Marti" u Setu trajao je 70 minuta, a najefikasniji u beogradskom timu bio je Nemanja Jakovljević sa 14 poena, dok je Dušan Stojsavljević dodao devet poena.

U domaćoj ekipi najefikasniji je bio Marijen Moro sa 13 poena, a Mederik Anri postigao je 10.

Revanš utakmica Crvene zvezde i Argo Seta igraće se u utorak, 26. januara, od 18 časova u Sportskom centru Voždovac na Banjici.

Odbojkaši Spartaka iz Ljiga izgubli su večeras na Ubu od grčkog Etnikos Aleksandropolisa sa 3:2 u setovima (25:18, 25:23, 22:25, 20:25, 9:15), u prvoj utakmici osmine finala Kupa izazivača.

U utakmici koja je trajala 116 minuta, najefikasniji u ekipi Spartaka bio je Milan Perić sa 22 poena, a 18 je dodao Radosav Dojčilović.

Etnikos je do pobede predvodio srpski igrač Nikola Mijailović sa 26 poena, a Maksimilijan Kevin Fojer postigao je 18.

Revanš utakmica odigraće se u Aleksandropolisu u sredu, 27. januara, od 18 časova.