Autor: Beta Beta
četvrtak 25.06.2015.
19:21
Izvor: Beta

Posle velike borbe protiv Poljske u polufinalu, naša reprezentacija nije uspela da dođe do pobede i plasmana u finale Evropskih igara.

fivb.org
fivb.org

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije nije danas uspela da se plasira u finale Evropskih igara u Bakuu pošto je izgubila od Poljske sa 2:3 u setovima (23:25, 25:20, 19:25, 25:22, 12:15).

Utakmica u Kristalnoj dvorani, pred 3.400 gledalaca trajala je dva sata i 20 minuta.

Odbojkašice Srbije su u dva navrata uspevale da izjednače rezultat u setovima, ali im je u petom setu nestalo snage i mirnoće, pošto su bile oslabljene neigranjem kapitena Jelene Nikolić, koja se povredila na početku te deonice.

Ekipa Zorana Terzića će u subotu od 13 časova igrati za bronzanu medalju protiv poraženog tima iz večerašnjeg duela domaćina Azerbejdžana i Turske.,