DRAMA - Zvezda propustila 'meč loptu', Partizan izborio majstoricu!

petak 15.04.2016.
20:52

Odbojkaši Partizana ostali su u trci za plasman u finale plej-ofa domaćeg šampionata, pošto su u dramatičnom četvrtom susretu sa aktuelnim šampionom uspeli da slave i izbore majstoricu.

ossrb.org
ossrb.org

Odbojkaški klub Partizan izjednačio je rezultat u polufinalnoj seriji plej-ofa domaćeg šampionata i izborio se za majstoricu pobedom u četvrtom susretu sa aktuelnim šampionom Srbije.

Partizan je drugi meč na domaćem terenu sa Crvenom zvezdom dobio rezultatom 3:2 (24:26, 26:24, 26:24, 20:25, 18:16) i poravnao rezultat u seriji na 2:2!

Crveno-beli su u petom setu propustili dve meč lopte, a samim tim i priliku da se domognu finala plej-ofa posle četiri susreta sa Partizanom, a crno-beli su iskoristili svoju treću meč loptu u petom setu.

Crvena zvezda će u petoj utakmici imati prednost domaćeg terena a pobednik tog susreta igraće u finalu protiv novosadske Vojvodine koja je u četvrtak savladala Novi Pazar sa ukupnih 3:1 u seriji.