Zvižduci na ''Olimpiku'', Sasuolo odneo bodove iz Rima!

ponedeljak 29.02.2016.
21:01

U pretposlednjoj utakmici 27. kola Serije A, Sasuolo je večeras kao gost slavio u Rimu protiv domaćeg Lacija.

BETA/AP Photo/Marco Vasini

Večerašnji program u Seriji A počeo je utakmicom na rimskom ''Olimpiku'', gde je domaći Lacio razočarao svoje navijače.

''Nebesko plavi'' su u duelu sa Sasuolom poraženi rezultatom 2:0, pa im je tako večerašnji rival pobegao na četiri boda razlike na sedmoj poziciji na tabeli.

Pobedu gostiju najavio je Domeniko Berardi u finišu prvog poluvremena, konkretno u 41. minutu utakmice, kada je realizovao jedanaesterac dosuđen posle prekršaja Maurisija u svom kaznenom prostoru - 0:1.

Tim rezultatom se otišlo na odmor, a Rimljane je dotukao Defrel u 67. minutu, za konačnih 0:2.

Golove pogledajte OVDE.

Od srpskih internacionalaca u ekipi Lacija, večeras su od prvog minuta nastupili Milan Biševac i Sergej Milinković-Savić, a napadač Filip Đorđević je u 76. minutu zamenio Miroslava Klosea.

Podsetimo, večeras se od 21 čas igra derbi u Firenci, gde gostuje ekipa Napolija.