'Žuta podmornica' preokretom do pobede!

Autor: Boban Filipović
nedelja 06.12.2015.
18:00

'Pčelice' imale prednost do 20 minuta pre kraja, ali ostale praznih šaka na 'El Madrigalu' i vraćaju se u Valjekas bez ijednog boda.

BETA/AP Photo/Alberto Saiz

Fudbaleri Viljareala prekinuli su seriju od tri utakmice bez pobede u Primeri pošto su danas na svom bunjištu savladali Rajo Valjekano sa 2:1 u okviru 14. kola.

Gosti iz predgrađa Madrida su poveli evrogolom Hosebeda Sančeza u finišu prvog poluvremena i imali prednost sve do 69. minuta kada na scenu stupa Sedrik Bakambu.

Napadač iz Konga postigao je dva gola do kraja utakmice za preokret i pobedu 'Žute Podmornice' koja se sa nova tri boda vraća u top 5 ekipa na tabeli.

'Pčelice' ostaju u donjem domu sa samo četiri boda više od ekipa koje su u opasnoj zoni, ali koje tek treba da odigraju svoje mečeve 14. kola.