nedelja 12.02.2017.
13:49

Fudbaleri Viljareala ugostili su u 22. kolu ekipu Malage.

EPA/Domenech Castello

Na "Stadionu od keramike" nije bilo pobednika, kako je duel Viljareala i Malage završen rezultatom 1:1 (0:1).

Viljareal je u lošoj seriji, u poslednjih deset mečeva u svim takmičenjima upisali su svega dva trijumfa (šest remija, dva poraza).

Loše je počeo i današnji susret po njih, igrao se 14. minut kada je Čarls doveo Malagu u vođstvo.

Odlično je centrirao Rosales sa desne strane, Čarls je dobro skočio i savladao Asenha.

Domaćin nije uspeo da poravna rezultat do poluvremena, ali im je to pošlo za rukom nakon nešto manje od 20 minuta igre u nastavku.

Gosti su skrivili jedanaesterac, a Bruno je bio siguran sa kreča.

Ipak, nešto manje od deset minuta nakon toga, novi peh za "Žutu podmornicu", bivši igrač Sampdorije Roberto Sorijano zaradio je direktan crveni karton. On je sapleo protivničkog igrača nakon što je izgubio loptu u jednom prodoru, sudija je video celu sitauciju i odlučio da Italijanu pokaže put u svlačionicu.

Viljareal je nakon ovog susreta šesti sa 36 bodova, dok je Malaga 14. sa 13 bodova manje.